İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VBulletin Forum post atılacak (TEKLİFLERİ BEKLİYORUM)

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Konusu

Temel

*Webmaster
*Uydu

Konu Dışı

*Genel - Cep Telefonu - Programlar gibi....

(VBULLETİN) forum sitesine şuan teklif usulü post attırılacaktır.

Tekliflerinizi;
-Ödeme Şekli
-Kaç Post'un ne kadara atılacağı vb. şekillerde belirtirseniz sevinirim

EK NOT: Ekstra paraya ihtiyacı olan işini doğru,zamanın da yapacak kişiyle samimi şekilde çalışmak istiyorum!

En düşük teklif veren kişiyle çalışma düşüncesi var eğer kimseyle anlaşamama halinde fiyatı ben belirleyip teklif sunucam. İlk başta 2000 kadar post düşünülmekte zaman zaman hep çalışma halinde olucaz.

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilgi ve teklifleriniz için çok çok teşekkür ederim. Başka bir webmaster formunda başka bir arkadaşla uygun şartlarda anlaşmış bulunmaktayız. Hayırlısı artık! inşallah başka zaman çalışma fırsatları buluruz! İyi forumlar

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlardan tekrardan konuyu aktif hale getiriyorum!

Sadece 1000 post için teklif alıyorum! Aynı zamanda görüşülen arkadaşlarla 1000 post 20 ytl şeklinde anlaşmalar yapılmıştır. Bir kişiye daha en azından iş vermek istiyorum 1000 post 20 ytl kolay konular teklifi bekliyorum.

Ödeme 1000 post atıldığı gün ertesi yapılacaktır. Akbank veya iş Bankası tercih olur olmadı diğer yollarla ödeme çıkartırız. Sevgiler

ÇALIŞMA HEMEN BAŞLAYACAKTIR VAKİT KISA.

FaruX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlardan tekrardan konuyu aktif hale getiriyorum!

Sadece 1000 post için teklif alıyorum! Aynı zamanda görüşülen arkadaşlarla 1000 post 20 ytl şeklinde anlaşmalar yapılmıştır. Bir kişiye daha en azından iş vermek istiyorum 1000 post 20 ytl kolay konular teklifi bekliyorum.

Ödeme 1000 post atıldığı gün ertesi yapılacaktır. Akbank veya iş Bankası tercih olur olmadı diğer yollarla ödeme çıkartırız. Sevgiler

ÇALIŞMA HEMEN BAŞLAYACAKTIR VAKİT KISA.

ben talibim temiz bir şekilde atarım..
msn adresim.

teşekkürler,kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5