İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin forumda adsense

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benim 2 adet sorum var.

1) Vbulletin forumlarda ilk mesajın üstüne adsense kodu koymak yasakmı? Bunun örneklerini frmtr kanka.net gibi forumlarda görüyorum ve yıllardır kullanıyorlar. İlk mesaj oluştuğunda google koduda oluşuyor. Bu yasakmıdır yoksa değilmidir bunun kesin bir cevabı varmı?

2) www.knightonlineforum.com : sizce bu forumda google adsense kurallarına aykırı kategori veya aykırı içerik varmıdır ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vBulletin Google Adsense Deep Integration Tutorial

Konun ilk mesajı içersinde google adsense yerleşimi istem dışı tıklanma olasılığı yüzünden sanırım endişeye sebep oluyor. Bu yüzden farklı yerleşimlerin olduğu aşağıdaki linke göz atmanızı öneririm.

İyi kazançlar.

vBulletin forumlarında google adsense yerleşimi örnekleri:
http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=107965

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim google da vbullet adsense yaz arat türkçe sayfalar var. bir tane sana istersen özelden vereyim reklam olmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5