İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Geçersiz bir Kullanıcı ismi yada Şifre verdiniz. Hatası

bybozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru şifre girmiş olsamda , şifremi unuttum la gelen yeni şifreyide girmiş olsamda alıntıda duran hatayı alıyorum.

Geçersiz bir Kullanıcı ismi yada Şifre verdiniz. Öngörülen hatalı giriş deneme adetiniz doldu. Yeniden giriş yapmak için 15 Dakika beklemelisiniz. Şifre yazılımında Büyük ve Küçük harfli yazılıma dikkat ediniz. Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayın.

bu hatayla 2 gündür cebelleşiyorum. cozemedim.

bence sorun db de ; hostu başka bir firmadan is... te... taşımıştık sanırım bu taşımadan sonra db de bir kaç bozukluklar oluştu.
mysql da 2 tabloda ek yük var tablolar onarılmıyor.

Table Op Msg_type Msg_text
wabaacom_forum.wabaacom_forumcpsession repair note The storage engine for the table doesn't support r...
wabaacom_forum.wabaacom_forumsession repair note The storage engine for the table doesn't support r...
sorunu dün çözdüğümü sandım fakat db günlük temizliğini kendi yapmış. bugun tekrar aynı sorun oldu . yardımlarınızı bekliyorum.

bybozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flood yapmayım diye bekliyorum kaç gündür cevap veren yok :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5