İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin hakkında 1-2 ufak soru

T

tazmanitafo

Misafir
arkadaşlar size bişe sormak istiyorum vbulletin hakkında

1-)forumda mesaj yazan kişi üst alt olarak gözüküyor bende onun yerine mesaj yazan kişinin adı sol/sağ şeklinde olmasını istiyorum nasıl yapabilirim.

2-)bende vbulletin için hekler ve security patchler ve onun gibi şeyler var ama nasıl yükleneceğini bilmiyorum nasıl olduğunu söyleyebilirmisiniz

şimdilik bu kadar.ilerde sorunum olursa gene yazarım

Şimdiden Teşekkürler....

L

Limitsiz.Net

Misafir
tazmanitafo' Alıntı:
arkadaşlar size bişe sormak istiyorum vbulletin hakkında

1-)forumda mesaj yazan kişi üst alt olarak gözüküyor bende onun yerine mesaj yazan kişinin adı sol/sağ şeklinde olmasını istiyorum nasıl yapabilirim.

2-)bende vbulletin için hekler ve security patchler ve onun gibi şeyler var ama nasıl yükleneceğini bilmiyorum nasıl olduğunu söyleyebilirmisiniz

şimdilik bu kadar.ilerde sorunum olursa gene yazarım

Şimdiden Teşekkürler....

1. sorunun cevabı

admincp > vbulletin options > Style & Language Settings > Use Legacy (Vertical) Postbit Template > Yes

2 sorunun

hekleri kurmak zor deil o kadarda readme yi oku şu kelimeleri bil yeterli;
replace : değiştir
above : üstüne
belove : altına
find : bul
add : ekle

1. sorunu tam olarak anlamadım ama insallah düşündüğüm seydir :eek:

T

tazmanitafo

Misafir
Limitsiz.Net' Alıntı:
1. sorunun cevabı

admincp > vbulletin options > Style & Language Settings > Use Legacy (Vertical) Postbit Template > Yes

2 sorunun

hekleri kurmak zor deil o kadarda readme yi oku şu kelimeleri bil yeterli;
replace : değiştir
above : üstüne
belove : altına
find : bul
add : ekle

1. sorunu tam olarak anlamadım ama insallah düşündüğüm seydir :eek:

saolasın düşündüğün şey 1.cisi 2.cisi hekleri yazmana gerek yoktu öğrendim nasıl yapıldığını sen yazmadan önce ama genede teşekkürler

T

tazmanitafo

Misafir
peki bişe daha soracam sizde yabancı diller için butonlar varmı bende var ama hepsinde yok ve bazılarında yarım olarak var yani hepsi o yabancı diil
sizde yabancı diller için butonlar varsa iyi olur.buraya atarsanız sevinirim
şimdiden çoookkk teşekkürler....

T

tazmanitafo

Misafir
ya arkadaşlar bi sorunum daha var ya.şimdi vbulletin 3.5.0 beta 3'e vbulletin 3.0.x'lerin stylenı ekledim style çalışıyo ama sitede eski default style dön dediğimde dönmüyo ve sayafada hata diyor alttaki barda.bunu nasıl düzeltiriz yaw.bi yardım ederseniz çok iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5