İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin hızlandırma önerisi

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir vbulletin forumun istatistiklerine baktım, niye band tuketimi yuksek diye. sunu farkettim band tuketiminin coguna resim dosyalari sebep oluyor. forumun daha hizli calismasi icin ve band tuketimini azaltmak icin daha az resim kullanan tema kullanilabilir mi? phpbb icin ucretsiz style (yada template tam olarak ismi ne bilmiyorum) bircok site vardi. vbulletin icin de bu tur kaynaklar var mi? yada spesifik olarak boyle bir tema onerebilir misiniz.
tesekkurler.

Opteron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet'in suan kullandığı default tema vb nın hız bakımından en stabil temasıdır. Benim için gösteriş değil hız önemlidir diyorsan default tema kullanmanı öneririm.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet o forum da default tema kullaniyor. ama band tuketiminin cogunu resim dosyalari yapinca daha sade bir tema olabilir mi diye dusunmustum

E

ExpLoiTeR

Misafir
öle bir tema olduğunu sanmıom ma bende aynı sorunu yaşadığımdan default temayı güselce editlemeyi düşünüyorum resimlerden arındırıp

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzeL fikir asLında arkapLan ve font rengi, tipi gibi şeyLere dikkat ediLirse güzeL bir text ağırLıkLı tema yapabiLirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5