İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin için refferer sistem lazım

N

nomak78

Misafir
vbulletin forumunda yazdım kimse cevap vermedi. burdada yazayım. kendi forum sitem için bir refferer sistemi kurmayı düşünüyorum. örneğin bana gönderilen üye başına 1 ytl veren birşey gibi.

bunun için hazır bir referer script hotscriptste bulamadım. vbulletin forumundada bulamadım. sizin bildiğiniz bir ready-to-use script var mı bu işi yapan.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vbulletin için referer sistemi var zaten ama üyelik için bu. Affilate ler forum üyesi olduktan sonra kendi nicklerini ref olarak gösterse manual olarak ref takibi yapabilirsiniz. Hem ref lerin mesajlarını takip edip, aktivitelerinide görmüş olursun.

N

nomak78

Misafir
haklısın ama o üyeler için

benim bahsettiğim randevum.com'daki gibi bir refferer sistemi.

yani siteler bize gönderdikleri gold üye başına para alacaklar bizden.

forum bir süre sonra ücretli olacak, onun için refferer sistem lazım.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir davtıye eklentısı var,
resmı sıtesınde araştır orda yayınlanıyordu ...

N

nomak78

Misafir
lisanslı script kullanıyorum ama bu tip eklentileri vbulletin.org dada.comdada bulamadım. başka bir kaynak biliyormusun?

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir hazır tracking siteleri işini görmüyormu?
Yani extreme tracking gibi orda referer sistemi var.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
nomak78' Alıntı:
lisanslı script kullanıyorum ama bu tip eklentileri vbulletin.org dada.comdada bulamadım. başka bir kaynak biliyormusun?
baska kaynak olsada hepsi ucretli satiyorlar, eger acele degilse vbulletin.org da bir baslik acip sor derim, yuzlerce hek var ve hergun yenileri ekleniyor

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
daRksnak3' Alıntı:
Herhangi bir hazır tracking siteleri işini görmüyormu?
Yani extreme tracking gibi orda referer sistemi var.

nomak78 in bahsettigi referer, tavsiye uzerine foruma uye yapmak.

N

nomak78

Misafir
bunu kurabilirsem türk webmasterlarada iyi bir gelir kaynağı olabilir. gold üyelik başına en az 5 ytl ödeme yapmayı düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5