İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin in phpbb out

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar phpbb forumu bırakıp vbulletine geçecem temiz bi sayfa açacam

bi düzen oturtmam lazım kurallar vs vs

şimdi phpbb de 500-600 üyeden sonra çaktım bazı olayları registration ip mod vs kurdum bazı modlar yükledim

şimdi vbulletinde de bilgi 0 phpbb de deneyim sahibiyiz şimdi kardeşlerime öneride bulunabilirim şunu yap bunu yap diye

üye kontrolünü şöyle yaparsın bilmem ne vs

sizlerinde varmı önerileri taktikleri klas vbulletin taktikleri ? :p

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer vbulletin alıyorsan vbulletin.org'dan (ve gruba ayit diğer siteler) başka bişey bilmene gerek yok, bence.

vBulletin kur, bitti. Ana ayarlar bile yeterli, ama zamanla kendin oynamaya başlayıp değişik şeyler denemek istersin. yani klas önerim: Only install. :p

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Download vBulletin 3.0.7
You may download the latest release of vBulletin 3.
vBulletin 3 package last updated:
12:48pm, Sat Feb 19th, time now is 1:03pm Thu Apr 14th

Download Options
PHP File Extension:
php 8default
php3
php4
html

(Select the file extension your server uses for PHP scripts)

Download File Format:
zip
tar. gz

(While most people will want the .zip version of the vBulletin archive, others (particularly those downloading directly onto *NIX servers) may prefer a tarball version.)

CGI Shebang:
(If your server runs PHP as CGI and requires a shebang like #!/usr/bin/php then enter it here.)

Download File
entire package
package no images
package noXML/images
xml files only

(You may already have all the images, or you may only want to download the XML files... choose here.)

ne yapacam akıl verin yardımedin

bunlar indireceğim yerde çıktı

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Allow Multiple Registrations Per User

Normally, vBulletin will stop users signing up for multiple names by checking for a cookie on the user's machine. If one exists, then the user may not sign up for additional names. Note: This does not stop users from logging out and the registering new accounts.

If you wish to allow your users to sign up for multiple names, then select yes for this option, and they will not be blocked from registering additional usernames.

evet yaparsam ne olur hayır yaparsam ne olur ?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar BU sitedeki gibi Yeni Mesajlar 24 saat yapmak istiyorum

yukarı nasıl yazabilirm birde ana sayfa için link verecem bide kaldırcaklarımda var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5