İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin İndexleme Yardım Pls

D

DiziEvi

Misafir
MErhaba Arkadaslar bi kac tane sitem war cesitli forumlar kullanıyorm

bir tanesi webwizdi indexlenmek icin bi kac soru sordum ayarları yaptım ve hemen indexlendi...

vbulletinde google indexlemesi icin ne ayarlar yapmam lazım 3.0.X kullanıyorum...

Soru 2) birde çeşitli forumlarda gordugum kadarıyla acılan_baslik.html şeklinde link oluyor o şekilde indexlenme daha mı kolay onu nasıl yapabilirim ?

Yardımlarınız icin cok tesekkurler bilen arkadaslar cewap werirse cok cok mutlu olurum biaz acil..

D

DiziEvi

Misafir
tabii haklısın ama normal olarak vb guncellenmiyor mu ? indexlenmiyor mu ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indexleniyor ama 1 senede ama 5 senede Allah büyük :)

eğer siten çok gelişmiş büyük değilse bu konuyu inceleyip sitemap hazırla ve googleye kaydet, siten kısa zamanda indexlenmeye başlar...

http://forum.iyinet.com/google-optimization/30843-sitemap-hazirlama-program-anlatim.html

ama tabi url rewrite gibi konularada eğilirsen sitenin indexlenmesi daha iyi olur... vbulletin forumlarında url rewrite pulinglerine ulaşabilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5