İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin kurdum 1-2 sorum var!!!

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1)su anda administratorum(dogal olarak). fakat kendi ismimi ve şifremi değiştirmek istiyorum...değişiklikleri yapıyorum...kaydet diyorum fakat

"Üzgünüm, bu kullanıcı sistem tarafından $undeletableusers satırı aracılığı ile korumaya alınmış."

diyo. kendi ismimi fl niye değiştiremiyorum??

2)iyinetten örnek vereyim.. google die bir forum açılmış ve bir de teknoloji die..

Forum Başlığı
--google
--google adsense

ben önce bu sitede google forumu yerine olan yere "Merhaba" adında bir forum açıyorum. daha sonra o forumu içine "tanışalım" ve "forum kuralları" die bir forum kategorisi açıyorum.

yani

iyinette:

Google
--google adsense
--google pagerank

bende:

Merhaba
--Tanışalım
--Forum kuralları

oluyo be daha sonra "teknoloji" gibi ayrı bir forum açmak istiyorum. ama ne yaparsam yapayım hep:

Merhaba
--Tanışalım
--forum Kuralları
--Google Dio.

bana bi yardım edin nolur....

msn:[email protected]

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. admin ismini sqlden deiş

2.

yeni bölüm açarken

Mesajlama Seçenekleri
içinde

Kategori (act bir kategoridir)
Hayır
Forum is Active (Will not appear if set to no, but remains accessible if the forum's URL is known)
Evet
Forum Açık
Hayır
Index New Posts in Search Engine (Setting this to 'No' will prevent anyone from being able to search in this forum)
Evet

bu şekilde işaretle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5