İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin kurulum hata

JudJe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Plesk panelden ftpye vbulletin dosyalarını attım config.php ayarını vs yaparak.Sonra install.php durumuna getirdiğimde şöyle bir hatayla karşılaşıyorum

Error Summary
HTTP Error 500.19 - Internal Server Error
The requested page cannot be accessed because the related configuration data for the page is invalid.

Module ConfigurationValidationModule
Notification BeginRequest
Handler StaticFile
Error Code 0x800700b7
Config Error Cannot add duplicate collection entry of type 'add' with unique key attribute 'name' set to 'OutputCache'

Config Source

205: <httpModules>
206: <add name="OutputCache" type="System.Web.Caching.OutputCacheModule" />
207: <add name="Session" type="System.Web.SessionState.SessionStateModule" />

Kendim yapabilirim diye hostu vs vps makinamda pleskte yapmaya çalıştım fakat bu hatada tıkandım baya yeniyim her türlü yardıma açığım :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Tam emin değilim ama, (hiç plesk kullanmadım) firmanıza bu hatayı iletin gereğini yaparlark. Yanılmıyorsam panel ile ilgili bir sıkıntı var. Daha önce hiç karşılaşmadığım için çözümü net söylemem güç ama isterseniz önce firmaya danışın derim :)

JudJe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler yorum için dediğim gibi bende pek bilmiyorum baya acemiyim.Önceden açılmış konularla birşey yapmaya çalıştım bendedir hata diye buraya konu açayım dedim sizin yorumunuzla birlikte firmaya destek bileti attım konu hakkında beklemedeyim.Başka yardımcı olabilecek arkadaş varsa msn üzerinden vs çok iyi olur 2 gündür açamadım siteyi :D

Biraz araştırdım dediğiniz gibi bu sorunu çözecek kişi firma olarak gözüküyor eksik kurulum var heralde panelde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5