İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin Lisans + Vbseo Lisans Satılık

fuzbing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 1 haftalık vbulletin lisans satıyorum işler ters gitti ve kullanmayacağız. daha domain bile kaydedilmedi. 2 aylık da vbseo lisans satıyorum.. vbulletin lisans owned yani ömür boyu dur bütün sürümler mevcut...

Vbulletin Ömür Boyu Lisans : 140 Ytl

Vbseo Lisans : 110 Ytl.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar 1 haftalık vbulletin lisans satıyorum işler ters gitti ve kullanmayacağız. daha domain bile kaydedilmedi. 2 aylık da vbseo lisans satıyorum.. vbulletin lisans owned yani ömür boyu dur bütün sürümler mevcut...

Vbulletin Ömür Boyu Lisans : 140 Ytl

Vbseo Lisans : 110 Ytl.

başka bir forumdan alıntı yine lisans satıyor.

Arkadaşlar 2 Hafta Önce Vbulletin Lisans Aldım Owned Yani Ömür Boyu Lisans. Para Sıkıntısı Nedeniyle 120 Ytl Ye Satıyorum Almak İsteyen Varsa..

ve şu linki okuyabilirsiniz

http://www.r10.net/vbulletin/143767-acil-satilik-ucuza-vbulletin-omur-boyu-lisans.html

ne olacakki bişiy oldugu yok r10'da konu açtıgın zamanı bilmiyorum giremiyorum ondan yazdıklarını bi kıyasla bakalım ne olmuşkiyi anlarsın

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
:) aradaki tek fark bu sanırım

Arkadaşlar İhtiyaç Yüzünden 2 Haftalık Vbulletin Lisans'ımı Satıyorum. Owned Yani Ömür Boyu Lisans'dır. 120 Ytl Gibi Bi Fiat'a Düşünüyorum. Almak İsteyen Varsa Yazarsa Sevinirim..

200 YTl ye alıp bu fiyatlara satıyorsun sanırım hemde hep paraya sıkışmaktan :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sahte kartlarla al sat işi bunlar, tabi sonu belli vbulletin e bildirilen durum lisans iptali
fuzbing uza senin gibiler iyinet te beslenemez ;)

TuRKiYe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Calıntı CC ile alıyolar 1 haftalık lisans Ya bu kredi kartı hesabını kullandıgınız insanlar sizden öbür tarafta hesap soracak diye hicmi korkunuz yok kul hakkı dier günahlara benzemez dostum ordan aldıgınız 100 ytl sizi abat etmez kendinizi hakkına yakısır ugraslar para kazanma yollatı arayın alın forumlarda birsuru ders var calısın script yazıp satın ayıp ya

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İşindi profosyolen davranıyorsan basıp 200 Lirayı kendi elinle alırsın lisansını.
40-50 fazla öde için rahat olsun

fuzbing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
=) Bi Alay Salak Ordusu Dolu Burada. hele hele " fuzbing uza senin gibiler iyinet te beslenemez " bu sözcüğü kullanan beyinsiz herif... ben neyi çalıntı kart ile almışım bre beyinsiz herifler ? Gelin Kredi Kart'ımın Extre sine Kadar Göstereyim. ! Beyinsiz SALAKLAR

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
1. önce konuştuğun kelimelere dikkat et.
2. 200 YTL aldığın lisansları neden 1-2 hafta kullandım diyip 120-140 YTL ye satıyorsun

karşında senin enayimi var r10 dan banlanmadın mı bu yüzden sen

fuzbing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1: önce diğerlerinin konuşmasına bak !
2: 4 - 5 tane site açılacakdı bütün projeler iptal o yüzden satıyorum !
3: almak isteyen oluırsa kendi kredi kartımın extresine kadar atarım resim vs. !
4: Bilip bilmeden KONUŞMAYIN Bidaha !

TuRKiYe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D tartısmaya gerek yok beyler neyse ne işte ya adam bi konuda haklı 7 kere gözünü silip sonra ne gördüğünü söylicekmisiz ben genel konustum yapanlar var

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
hadi diyelim öyle ya bu ne

Terbiyesiz adam.Allahdan kork be bu kadar uydurdugun yalanı mantıklı şeylere verseydin şimdi zengin olmuştun.Bu adam sahtekarın önde gidenidir bana vB Lisansi nı satmıştır lisansı üstüme almaya kalkışıp vb ye mail attığımda kart sahte olduğu için işlem iptal dediler.Sahte kredi kartlarıyla milletin parasını çarp sonrada 2 haftalık diye yuttur ha telefon numaran bende var suç duyurusunda bulunmazsam ben de ADAM değilim.

fuzbing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o adama ulaşıp sorarmısın bi LÜTFEN gerçekten o yazıyı bana mı yazmış ? bende altta yorum yazdım cevabına karşılık. okursan göreceksin cevap veremediğini.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hadi diyelim öyle ya bu ne

Terbiyesiz adam.Allahdan kork be bu kadar uydurdugun yalanı mantıklı şeylere verseydin şimdi zengin olmuştun.Bu adam sahtekarın önde gidenidir bana vB Lisansi nı satmıştır lisansı üstüme almaya kalkışıp vb ye mail attığımda kart sahte olduğu için işlem iptal dediler.Sahte kredi kartlarıyla milletin parasını çarp sonrada 2 haftalık diye yuttur ha telefon numaran bende var suç duyurusunda bulunmazsam ben de ADAM değilim.
Ad soyad da yaz buradan beyinsiz görsün arkadaşlar iyinette pek rastlayamıyoruz.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
=) Bi Alay Salak Ordusu Dolu Burada. hele hele " fuzbing uza senin gibiler iyinet te beslenemez " bu sözcüğü kullanan beyinsiz herif... ben neyi çalıntı kart ile almışım bre beyinsiz herifler ? Gelin Kredi Kart'ımın Extre sine Kadar Göstereyim. ! Beyinsiz SALAKLAR

sana söylenecek okadar laf varda yeri burası dil eh anlarsın artık.gocundunmu o söze o lafı söyleyen arkadaşın lafını aynen tastikliyorum yürü koçum yürü başka kandıracak adam bul senin ve senin gibilerin yeri dil burası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5