İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin Lisansı Aldım. Ama :((

memo_can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, 2 gündür çıldırma noktasındayım, aranızda bilgisi olan varsa ne olur yardımcı olsun bana

Lisanssız Vbulletin Kullanıyordum, yaklaşık 1 aydır.
ve ben sistemden memnun kaldığım için uyarı gelmeden lisans ımı alayım dedim ve aldım.
şimdi bu lisansı, sitedeki üyeleri, konuları vs. kaybetmeden nasıl yüklerim?
yedeklerimde var,
birşeyler yapmaya çaılıştım ama ne üyeleri getirebiliyorum nede mesajları, ama yedeklerim duruyor. ne olur biriniz bana açık açık bilgi versin, neler yapmam lazım

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Lisanssiz kullandigin (kulaklarindan cekiyorum bu arada!) VB versiyonu nedir ve hangi VB yi kurmaya calisiyorsun?

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son sürümü orjinal olanı at upgrade.php yi çalıştır. orada lisans numarasını soracaktır. girdikten sonra devam edin ve bitirin. gayet basit.

memo_can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lisanssiz kullandigin (kulaklarindan cekiyorum bu arada!) VB versiyonu nedir ve hangi VB yi kurmaya calisiyorsun?

kulaklarımı çekme:( ben deneme istedim sadece, ve 1 ay gibi süre denedim. memnun kaldım ömür boyu lisans aldım:(

kullandığım 3.7.0
kurmak istediğimde 3.7.0

:(

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Tamam. Yapman gereken lisansli dosyalari ftp ile servera upload etmen.
Ardindan forum_linki/install/upgrade.php ile girip foruma yapilmasi gereken bir upgrade varsa onu yapman.
Bu islemleri yapmadan once hali hazirdaki forum dizininin ve veritabaninin yedegini almayi unutma.

memo_can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam. Yapman gereken lisansli dosyalari ftp ile servera upload etmen.
Ardindan forum_linki/install/upgrade.php ile girip foruma yapilmasi gereken bir upgrade varsa onu yapman.
Bu islemleri yapmadan once hali hazirdaki forum dizininin ve veritabaninin yedegini almayi unutma.

tamam teşekkürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5