İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin lisansı hakkında

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar aldığımız omur boyu lisansı sadece bir sitede kullanabiliyoruz değil mi? ikinci bir sitemizde kullanabiliyormuyuz?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tek domain diye bir olay yok tek site için kullanabilirsin.Mesala bir forum siten var ve 2 domain aynı siteye yönleniyorsa da kullanabilirsin..

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bizim anLatmak istediğimiz iLe seninki arasında ne fark var şimdi ? yani biz de diyoruz ki tek domain = tek site ;)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tek domain diye bir olay yok tek site için kullanabilirsin.Mesala bir forum siten var ve 2 domain aynı siteye yönleniyorsa da kullanabilirsin..

Dediğiniz şekilde kullandım ve dc uyarı verdi. Domaini park etmiştim cpanelden. Vbulletin 2 lisans istedi. Bende parki kaldirip ana sayfayi yonlendirebildim sadece.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dediğiniz şekilde kullandım ve dc uyarı verdi. Domaini park etmiştim cpanelden. Vbulletin 2 lisans istedi. Bende parki kaldirip ana sayfayi yonlendirebildim sadece.

Böyle bir sorun çıkartmamaları gerekiyor olayı anlattıktan sonra bu durumu göz ardı edebiliyorlar..

E

ExpLoiTeR

Misafir
arkadaşlar yanlışınız var tek domain için kullanılır hatta direk root a bi vb kurun subdomain açıp bi vb kurarsanız onun bile lisansı ayrı olmalı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5