İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin (Ömür boyu) VBseo (ömür Boyu) Lisansları alınacaktır ???

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 3 gündür arıyorum ama güncel bir konu bulamadım.

Bana;

Vbulletin 3,7..
Vbseo 3,1.. versiyonlarından faydalanabileceğim Ömür boyu Vbulletin ve Ömür boyu Vbseo lisansları lazım elinde olan arkadaşlar fiyat tekliflerini gönderirlerse sevinirim.

Ödeme Banka havalesi ile yapılacaktır

Saygılar sunarım...

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıfır istesem neden konu açayım hocam gider sitelerinden alırım niye burada milleti uğraştırayım. Sanki biraz sırf mesaj yazmak için yazıyormuşsun hissine kapıldım neyse sıfır istemiyorum ikinci el istiyorum.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burda sıfır isteyipte alamayan ama yardım isteyen 100 tane konu bulurum sana..

Ukala ukala konuşma insanın canını sıkma !

İkinci el 4 ay önce alınmış vbulletin ömürlük lisans : 110 USD ( Uygun gelirse PM at )
vbSeo yok elimde..

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk mesajımı iyi oku ondan sonra yorum yap.Can sıkmaymış ne sanıyorsun sen kendini her tarafın sıkılsa ne olur.İlk mesajımda ne demişim Elinde olan varsa demişim dikkat et.Asılsen ukalalık yapma sıfır istiyorum yada sıfır alamadım yardım edin mi demişim.Güzelim konuda kavga ediyoruz kardeş yav Allah aşkına..

Şu an banka hesabımda 125 ytl var kabul edersen görüşelim...

TurkeyServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en rahat ve kafanızın ağrımaması için ileride vbulletin.com sitesinden alınız bence sadece fikrimi söyledim:)

15 lisans aldım şuana dek sorun yaşamadım

ne kadar çok alırsanız okadar ucuzlaşıyor

tanesi 160 dolarken 50 dolara inebiliyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5