İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin Rep Sıfırlama

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admincp den yeniden oluştur dememe rağmen yeniden oluşturmuyor onun için dab de yapayım dedim ama bunun içinde bir sql döngüsüne ihtiyacım var..
Alttaki resimde kırmızı çerçeve içine aldığım reputasyon tablosunun herkesin 50 olmasını istiyorum buna bir döngü oluşturabilecek birisi varmı tablo boarduser sütun reputation bu sütunun herkesin 50 olmasını istiyorum bi halledemedim bu olayı tek tek yapmak istedim baktım olacak iş değil 12000 üye var bi döngü ile yapılabilir ama o döngüyü bilmiyorum yapabilecek biri varsa yardımcı olursa sevinirim..

89120.jpg

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sql komutuna felan gerek yok...

gruplara repi 50 yap sonrada ;

bakım >> sayaçları güncelle >> Rebuild User Reputation bunu güncellersen sorun kalmaması gerek...

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o şekilde olmuyor işte.. o sorunu hallettim döngüyü buldum rapleri 10 yaptım herkesin ama rap güçleri gene uçuk onlar nasıl düşürülür?

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
Donguye gerek yok, phpmyadmin icinde SQL penceresine asagdaki komutu yazip calistir:

peki rap güclerini nasıl ayarlıcaz onu biliyormusunuz acaba? şimdi rap puanları 10 yaptım herkesin ama rap güçleri gene 4000 5000 gibi bikaç gün sonra rapleri sıfırlamamın bi anlamı kalmyacak gene millet uçuk puanlara gidecek yardımcı olursanız sevinirim..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Private' Alıntı:
peki rap güclerini nasıl ayarlıcaz onu biliyormusunuz acaba? şimdi rap puanları 10 yaptım herkesin ama rap güçleri gene 4000 5000 gibi bikaç gün sonra rapleri sıfırlamamın bi anlamı kalmyacak gene millet uçuk puanlara gidecek yardımcı olursanız sevinirim..

Rep (rap yazmissin) guclerinin ayarlarini admin kontrol panelden yapabilirsin.
Bolumun adi "User reputation manager" sanirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5