İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin Server Tarihi Hakkında

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Server tarihimiz 2007 olmuş her ne hikmetse bunun farkına daha önceden varamamıştım 10 gün gibi bir süre 2007 tarihli çalışmış server. Doğal olarak bu sürede foruma atılan mesajlar 2007 tarihli çıkmış. dün serverime girdim tarihi ve saat ayarlarını güncelledim. Ancak bu sefer şu sıkıntı meydana geldi vb mesajları tarihe göre sıraladıgı icin 2007 mesajlar son mesaj görünüyor ve yeni mesaj atanların mesajları daha önceki tarih aralıgında çıkıyor.

Kısacası kısa yoldan SQL ile uğraşmadan ne yapabilirizde bu mesajlar konular 2006 tarihinde çıksınlar?

Teşekkürler

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
whm den türkiye olaarak saatini ayarla sonra admin panelden gmt +2 olarak saatini ayarla şimsi sıra tools.php yi yüklemeye geldi bunu yükleyip cokiesleri temizle. sanırım gece 24.00 dan sonra tüm problemlerin düzelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5