İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin sitem için ustadlar aranıyor

braveghost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce falan kendime bir site kurdum kendim bu işlerden pek anlamadıgım için başka bir arkadaşa kurdurdum arkadaş saolsun sorunsuz bir şekilde kurdu siteyi ama yaklaşık 1 ay olmasına ragmen siteme üye olan kişi sayısı (0) toplamda 12 tane üyem var ama hepside benim tanıdıgım kişiler bana bu konuda yardımcı olabilecek arama motorlarına kayıtlarını yapıp , meta taglarını ekliyip, yani siteme ziyaretçi çekmek için yapmam gerek bütün ayarları vede uygulamarı yapacak arkadaşlar arıyorum işten anlıyan arkadaşlarımız cevap yazarsa çok sevinirim

braveghost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kusura bakmayın geç oldu ama başka bir akadaşl konuyla ilgili olarak anlaşılmıştır

Djpink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde yardıma ihtiyacım var.. Bu konuda yardımcı olan arkadaş kayıp, admin panelinde sorun var ve benim acil olarak bir arkadaştan destek almam gerekiyor. İlgilenirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.. ( Ücretli )

Efend!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde yardıma ihtiyacım var.. Bu konuda yardımcı olan arkadaş kayıp, admin panelinde sorun var ve benim acil olarak bir arkadaştan destek almam gerekiyor. İlgilenirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.. ( Ücretli )
Sorunu Halledildi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5