İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin uzmanı arıyoruz! / Ücretli

ShiftDelete

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlar,

Yeni forum altyapımız artık Vbulletin.

SMF'e alışmıştık her bişeyini biliyorduk ancak Vbulletin'in ayar havuzunda kaybolduk gittik :)

O nedenle ekip yöneticilerimizin gün içerisinde acil sorularını yanıtlayabilecek ve çözüm bulacak bir uzmana ihtiyacımız var.

Soru ne olabilir; XXX'in ayarını değiştirmek istiyorum, XXX özelliği eklemek için hangi modülü kullansak, vb..

O nedenle değerli dostlar, Vbulletin'in altından girip üstünden çıkabilecek arkadaşımıza ihtiyacımız var.

Kendisine bize yardım ettiği süre boyunca telif de ödeyeceğiz.

Bana telefon ile ulaşması yeterli;

0 532 522 19 12

Cod3rwish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Pm ile iletişim kurursaniz Cep ve Diğer Ayrintili Bilgileri Verebilirim.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kod:
konu dışı
çok başarılı bir geçiş olmuş :)

Tam ben siteyi gezerken yeni tema geldi ,firefoxda bazı yerler düzgün çıkmıyor

ShiftDelete

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şifreleri geçirmek gerçekten kasıcı oldu ama sorunsuz bir şekilde geçiş tamamlandı.

Bu geçişin ana nedeni de, yeniden yapılandırılacak olan ana sayfanın Vbulletin ile entegre çalışması.

Vbulletin gerçekten başlı başına bir derya. Hem bu ayarlamaları ve modifikasyonları en iyi şekilde yapmak hem de şu ana kadar üyelerimizin alıştığı temaya en yakın temaya sahip olmak için sıkı çalışmamız gerekiyor.

Bu başlık üzerinden gelen bir arkadaşımızla çalışmaya başladık ancak kendisi de özel projeleri nedeniyle oldukça yoğun.

O nedenle Vbulletin için bizimle çalışacak olan uzman arkadaş sayısını şimdilik sınırlamayacağız.

Konusunda iyi olanlar varsa, ilk mesajda verdiğim telefon numarasından direkt olarak bana ulaşabilirler.

İlgi gösteren ve eleştiren arkadaşlara teşekkür ederim.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Host13 Olabilir. R10'dan Tanırım Kendisini. İşini İyi Yapacağına Eminim ;)

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vBulletin bilgim var vB destek sitesinde calismaktayim..

msn adresinizi pm olarak yollayin konusalim...

shevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Görüşebilirsek Ücretsiz Bile SDN'ye Yardımcı Olabilirim... Taktir Ettiğim Sayılı Sitelerden Biridir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi