İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin vBa CMPS (portala konu açma sorunu)

zlatan.ibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar konuyu umarım yanlış yere açmıyorumdur
öncelikle belirteyimki vbulletin de cok yeniyim hdmerkezi.com die hd film üzerine bi sitem var ve sorunum şu ben foruma girip hergangi bir alt foruma tıklayıp acılan sayfadan yeni Konu aça tıkladıgımda konuyu normal şekilde acıyorum (Buraya kadar herşey normal)ancak link bu şekilde çıkıyor:
http://www.hdmerkezi.com/showthread.php?p=11#post11
bu normal bişi mi ben bunu 1080p katagorisinin altında açtım 2. sorunum ise vBa CMPS kurdum ancak forumda açtıgım konuları hdarsivi.com bu sitedeki gibi link verip portalda da yayınlamak istiyorum mesela
Disconnect ( Sanal Hayatlar ) ( 2012 ) ( Türkçe Dil Seçenekli )

bu filmin 1080p 720p 480p sini forumda ayrı ayrı paylaştıkdan sonra portalda tek bi başlık altında bu filmin 1080p linkini ayrı 720p sini ayrı 480p sini ayrı vermek ve kullanıcılar siteye girdiğinde o butonlara tıkladıgında atıyorum 480p butonuna tıkladı, Disconnect ( Sanal Hayatlar ) ( 2012 ) 480p konusuna yönlendirecek.Aynı Burdaki gibi:
http://www.hdarsivi.com/portal/42250-disconnect-sanal-hayatlar-2012-turkce-dil-secenekli.html

bu linke tıkladıgınızda göreceksiniz film afişinin hemen altında 1080p DUAL DOWNLOAD - 720P DUAL DOWNLOAD - 480P DUAL DOWNLOAD şeklinde alt atlta butonları var bu butonlara tıklandıgında direk konu acılıyo bende aynı bunun gibi yapmak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:ağla:

Arkadaşlar bilen yok mu yoksa ben tam manasıyla sorunumu açıklayamadım mı ?
Lütfen Yardımcı olun arkadaşlar çözemedim birtürlü yardımlarınıza gerçekten cok ihtiyacım var

Arkadaşlar bilen biri yok mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5