İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin'le forum açmak istiyorum - ücreti karşılığında yardımcı olabilecek var mı?

J

jasontm

Misafir
arkadaşlar merhaba.
yeri doğru mudur bilemiyorum ama uzun süre düşündükten sonra genel olarak internet'le ilgili bulduğum için buraya yazıyorum, yanlış görürseniz lütfen taşıyın ve kusuruma bakmamanızı rica edeceğim.

ben vbulletin'le bir forum açmak niyetindeyim bunu tabii bu forumda
yazmam ne derece doğrudur onu da bilemiyorum, rakip olarak görülürse ve ya rahatsız edici bulunursa lütfen konuyu silin.
ancak php bilgim yok ve ayrıca bir takım add-on'ları da kullanmak istiyorum, interaktif olayları var ya, yabancı forumlarda görüyorsunuzdur, oyunlardır işte bankadır, ushop diye bir olay var bir misal.

bu konuda ücreti karşılığında bana yardımcı olacak kimse çıkar mı acaba aramızdan?

e-mail: [email protected]
MSN: [email protected]
ve ya buraya da tabii soru / öneri / eleştiri / yanıt atabilirsiniz,

teşekkürler.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretli bir yardım istemene gerek yok herhalde ,
Zaten vBulletin 'i orjinal alırsan , sana yardımcı oluyorlar.
Ama yinede ufak sorunların olursa: [email protected]

S

SempatiX

Misafir
Sana yardımcı olabilirim arkadaşım. Ücret mi ? O nedir ? Yenilir mi içilir mi ? ;)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SempatiX' Alıntı:
Sana yardımcı olabilirim arkadaşım. Ücret mi ? O nedir ? Yenilir mi içilir mi ? ;)

lisanssız vbulletin forumları teker teker kapıyorlar haberiniz olsun !!!

C

CatakNET

Misafir
drstranger' Alıntı:
lisanssız vbulletin forumları teker teker kapıyorlar haberiniz olsun !!!
o nasıl oluyor onlar lisanssız forumu görünce bunu kaapt mı diyorlar yoksa vbullettin kendi kendisini mi imha ediyor :))
Neyseee abi hızlı ve ücretsiz olarak 3 tane biliyorum..
1. phpbb en iyisi
2. thwb bu çok hızlı
3. smf bu şekil olarak vbulletine benziyor.. paralı kullanmaktansa bunlar amatörün işini görür. Daha kapsamlı ve ücretsiz arıyorsanız phpbb2plus serisine bakınız derimmm..

I

ice_load

Misafir
Web, forum ve tasarım konularında grup olarak çalışıyoruz. Referanslarımız sağlam. Her türlü yardıma açığız.

Burdan ulaşamayanlar e-mail gönderebilirler: [email protected]

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vb nasıl kapar forumu anlamadım sadece siten terorist eylmler yapması lazım kapanması için

F

FreeBSD

Misafir
Vbulletin forumlar'ın fix'lenmişleri var yani spylardan arındırılmışları falan onlar kapatılamıyor ...

Ancak; Onca Takımın aylarca hatta yıllarca emek verdiği birşeyi ücretsiz kullanmak ne kadar doğrudur o tartışılır ..

C

Cyber Coder

Misafir
~Aykut' Alıntı:
vb nasıl kapar forumu anlamadım sadece siten terorist eylmler yapması lazım kapanması için

biri seni vb'ye şikayet ederse vb senin host sahibinle konuşur. O da seni uyarır kaldır vbulletini diye. Sıkıysa kaldırma:D

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Cyber Coder' Alıntı:
biri seni vb'ye şikayet ederse vb senin host sahibinle konuşur. O da seni uyarır kaldır vbulletini diye. Sıkıysa kaldırma:D

yüzlerce rus,çin vbulletin sitesi kapatılamıyor, server'in bulunduğu ülke ile alakalı birazda bu kapatma işi.

C

Cyber Coder

Misafir
zokkie' Alıntı:
yüzlerce rus,çin vbulletin sitesi kapatılamıyor, server'in bulunduğu ülke ile alakalı birazda bu kapatma işi.

hangi ülkede bulunan serverlarda vbulletin kapatılamıor?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zokkie' Alıntı:

kesinlikle katılıyorum. genelde türkiyede barınanlar kapatılıyor ama buna göre hareket edilmez. yani şu ülkede kapatılma riski az oraya gidim diye bişi yok.
şansına bağlı 100 üye olup kapatılanlarda var 1000 üye olup hala açık olanlarda var..

ama vbulletin tek geçerim 160$ paşa paşa öderim :)

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tuttuktan sora phpBb2 smf v-b de olsa farketmez... ama phpBB ile başlayıp smf ile göresellik kazanıp v-b ile kapatılıp gitmeyin

Kenantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amanın hortlakkk :p konuya son mesaj atıldıktan sonra askere gidenler teskere almış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5