İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbullettin bazı sorunlar

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webwiz forum sitemi vbullettine çevirdim fakat bazı sorunlarım var..
1. tüm konular kilitli durumda gözüküyor tümünü birden açma gibi bir şansım varmı:S
2.konuları son mesaja göre sıraladığım zaman son konular son sayfalarda oluyor bunu nasıl düzeltebilirim..
yardım edenlere şimdiden teşekkürler:(

estranged

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin panelinden

Maintenance > Update Counters > Rebuild Thread Information
Maintenance > Update Counters > Rebuild Forum Information

Bu işlemleri gerçekleştir, yine düzelmezse, vbulletin.com'dan impex'le ilgili support ticket'ı aç, oradan ilgilenirler.

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kilitlemeyi daha çözemesemde diger sorunu çözdüm(forum ayarlarında alçalan seçilmesi gerekiyor ihtiyaç olursa)

forumun ana sayfasında düzenleme yapmak istiyorum orjinal template kullanıyorum.. düzenlemeyi nerden yapabilirim vb biraz karısık geldi bana:)

ayrıca rep sistemi için eklenti gerekiyormu sitede görünmüyorda suanda..

alt forumların anasayfada görünmesi için gereken eklentiyi kurdum hata vermedi ama alt forumlar gene gözükmüyor ana sayfada onuda anlamadım..
yardımınız için teşekkürler

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
rep sıstemını forumun ayarlar kısmından yapabılırsın, turkce dıl dosyalarında genelde unvanlandırma dıye geçıyor, alt forum içinde ındırdığın eklentının ayarları genel ayarlar bolumune gelmıştır ordan bır bakmanı tavsıye ederım

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt forum eklentisi dedigin şekilde görünüyor ama alt forumlar gene görünmüyor eklenti aktif:S

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Admin CP -> vBulletin Options -> Forum Listings Display Options ->
- Depth of Forums - Forum Home -> 2
- Depth of Forums - Forum Display -> 2
- Depth of Sub-Forums -> 2

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Depth of Forums - Forum Home -> 2
- Depth of Forums - Forum Display -> 2
- Depth of Sub-Forums -> 2
hocam bunları anlayamadım forum displaye girdikten sonra ne yapacagım

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Depth of Forums - Forum Home
Depth of Forums - Forum Display
Depth of Sub-Forums

bu kutucukların karşılarına => 2 yazıp kaydediceksin bukadar.

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) saolasın hocam sonunda oldu.. benim admin paneli türkçe displayi görünce forum displaye girdim.. forum listeleme görünümü seçeneklerine girmem gerekiyormus tekrar teşekkürler hepinize..:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Webwiz i turkceye cevirdikden sonra uye kayıtları yeni konu yeni mesajlarda herhangibir sıkıntı yaşadınmı ve nasıl yaptın bende yapıcam onun icin soruyorum :D

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webwiz i turkceye cevirdikden sonra uye kayıtları yeni konu yeni mesajlarda herhangibir sıkıntı yaşadınmı ve nasıl yaptın bende yapıcam onun icin soruyorum :D

webwizi vbulettine cevirdikten sonra demek istedin sanırım..
çeviri işini baskasına yaptırdık.. sıkıntı yok sayılır ufak tefek şeyler var onlarada çözüm arıyorum suanda.. şifreler felan değişiyorya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5