İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbullettin forumumu başka siteye aktarmak

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ben şunu soracaktım. Benim www.z.com diye bir forumum var ve ben bu forumu kafama göre editledim vbulletini. Şimdi www.a.com diye forum açmam gerekiyor bu vbulletini editlenmiş halini buraya nasıl aktarabilirim. Yanlız konular vs. olmayacak tabi ki. Ftp'ye bağlanıp dosyaları aynen aktarıp 0 sql 'mi oluşturmam gerekecek yoksa başka birşeymi yapmalıyım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en kısa yolsan sistem yedeğini alıp dier sitenin db sine at konuları istemiosan eğer

sıfırlarsın

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açacağın foruma önce vBulletin ' i kur.

Eskisine gidip;
Admincp >>> Stiller & Temalar >>> Temaları İndir / Yükle >>> İndir >>> PC ' ne vbulletin-style.xml adlı bir dosya inecek.

Yeni kurduğuna gidip;
Admincp >>> Stiller & Temalar >>> Temaları İndir / Yükle >>> Gözat >>> Buradan, indirdiğiniz vbulletin-style.xml adlı dosyayı yükleyin.

Kolay Gelsin...

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse yine tek tek editledim. Bu arada 3.6.x kuramadım bir türlü. Db hatası verdi ama aynı şekilde 3.5.x kurduğumda hiç sorun vermedi. Şimdi bunu 3.6.x upgrade etmek zormudur :)

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır aksine çok basit :)

pcdeki 3.6 config.php dosyanı şuan kuLLanmış oLduğun 3.5 sürümündeki config.php biLgiLeri iLe doLdur yani düzenLe. sonra eLindeki 3.6 dosyaLarını ftpdeki 3.5 dosyaLarın iLe değiştir. (Tüm DosyaLarı) upLoad işLemi bittikten sonra ;
http://www.siteninisimi.com/forum/install/upgrade.php dosyasını çaLıştır ve bundan sonra tek yapacağın şey next demek :)

koLay geLsin takıLdığın bir nokta oLursa söLersin eLimden geLdiğince yardım etmeye çaLışırım :)

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3.5.x ftp 'den silip 3.6.x i atacagim dimi? Diğer türlü yer değiştirsinmi diye soruyor hepsine owerwite 'mi diyeceğim tek tek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5