İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vds Sunucularda Şok Kampanya Sadece 5 Stok ! Yetişen Alıyor !

dilarabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;
Uzun zamandır vds kampanyası yapmıyorduk ve bir vds kampanyası yapmaya karar verdik.

Paket -1
512 MB DDR3 Ram
30 GB HDD
300 GB Aylık Trafik
TR Lokasyon
1 Adet İp Adresi
Windows Server 2003 & 2008 - Centos 5.8 & 6.0 - Windows XP İşletim Sistemi Seçeneği

YILLIK Sadece ve Sadece 149 TL ( 5 Stok )

Bu paketin aylık fiyati 25 TL'dir.

Paket -2
1 GB DDR3 Ram
40 GB HDD
400 GB Aylık Trafik
TR Lokasyon
1 Adet İp Adresi
Windows Server 2003 & 2008 - Centos 5.8 & 6.0 - Windows XP İşletim Sistemi Seçeneği

YILLIK Sadece ve Sadece 199 TL ( 5 Stok )

Bu paketin aylık fiyati 40 TL'dir.

Firma Sahibi:Hüseyin YAVUZ
Firma Unvanı: Dilara İnternet Bilişim Hizmetleri
Vergi Dairesi:BURDUR / MERKEZ
Vergi No:9410605114
Web: www.dilarabilisim.com
Msn:[email protected]
Gsm:0.544.502.85.86 / 0.554.639.92.75
YS:2418
Adres:Burç Mahallesi Nafizbey Caddesi Arı Apartmanı 2.Blok Kat:4 BURDUR / MERKEZ

Müşterilerimizin Bizim Hakkımızda Düşündükleri ;

Hüseyin kardeşimiz işinde çok başarılı ve ilgili biridir kendisiyle çalışıyorum ; sorun yaşayacagınızı zannetmem

Kendisinden reseller paketi aldım işini hakkı ile yapan birisi hatta işi olmamasına rağmen sorunlarınızı karşılıksız bırakmıyor . Beni ilgilendirmez o sizin probleminiz demiyor.
Ticaret yapılabilcek bir arkadaş Allah yolunu açık etsin.

son derece güvenilir bir firma vds aldım gayet uygun bir fiyata ona rağmen son derece kaliteli bir hizmet ve diyalog vardı teşekkür ederim

bir müşterim adına aracı olarak vds aldım kendilerinden. Hüseyin bey oldukça ilgili ve yardımsever biri elinden geldiğince hızlı şekilde teslimat yapıyor ve sonuna kadar destek veriyor. Sağlanılan hizmet ve destek için teşekkürler...

selam bizde hüseyin'den iki host aldık 1 yaklaşık 6 ay oldu ve bugune kadar anlık sorunda dahi gecenin 4 olsun 5 olsun kalkıp işi çözüyor hatta kısa birşey söyleyelim iki gün sitemizin teması nedeni ile sorun yaşamıştık. biz o kadar yorulmuşuz'ki uyuyup kaldık sabah saat 06,13' dü hiç unutmam halloldu diye mesaj geldi yaptığı işin hakkını veren bu arkadaşa tanışmamıza neden olan ws çok teşekkürler

www.geik.net
business platform to a new generation of

Her sorun için sonuna kadar uğraşan , telefonla aradığınızda dışarıdaysa bile eve gidip sorununuzu halleden ilgili bir arkadaş , herkese tavsiye ederim.

3 aydır reseller hizmeti aldığım bir firma, şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Taşımada da kurulumda da hepsinde çok yardımcı oldu Hüseyin Bey sağolsun :) Son derece memnunum.

Ekledi: 3 aydır reseller hizmeti aldığım bir firma, şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Taşımada da kurulumda da hepsinde çok yardımcı oldu Hüseyin Bey sağolsun :) Son derece memnunum.

3 aydır reseller hosting kullanıyorum, 6 aylık almıştım bitince tekrardan uzatmayı düşünüyorum. Hiçbir sorun yaşamadım kendisi gecenin kaçı olursa olsun bir sorun olursa derhal müdehale ediyor. Gerçekten ilgili bir arkadaş şimdiye kadar çalışıpta memnun kaldığım tek firma kendisine çok teşekkür ederim.

Yorumların Devamı İçin TIKLAYINIZ

Stoklar iyinet.com'a özeldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5