İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ve 5000 olduk.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3000 mesajda asağıdaki yazıyı yazmısım :)
4000 mesajı da bu konuda haber vermistim: http://forum.iyinet.com/374290-post30.html
5000 mesajı da devirmis oldum. Performansım fena değil :D

3000 küsür mesaj atmışım foruma. her mesajı yazmak için ortalama 1/2 dakika harcasam 1500 dakika yapar. bu da 25 saate denk gelir. yani ben hayatımın 25 saatini bu foruma yazarak geçirmişim. üye olduğum tarihte ben bir "hiç"tim. özetlemek gerekirse, internetten ayda 50 ytl gelse bayram ediyordum. tabi herşeyi para olarak görüyorsanız. herşeyi bu forumda öğrendim. kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum şu an tamamen. kazancım allaha şükür iyi. bana bunca şeyi öğrettiği için forum.iyinet.com a teşekkür ediyorum. özellikle yoktur bana göre benim gibi insanların para kazanmasında çok emeği olan bir kişidir. eğer bu 3000 mesaj içinde kalbinizi kırdıysam affola. nice 3000 mesajlara diyorum hehe. üye olanlara tek önerim var devamlı okuyun. ben konularla ilgili bilgim olmasa bile google'dan araştırıp bulmaya çalışıyorum çözüm yollarını. devamlı okuyun, sonunda kazanan siz olacaksınız :cool:

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyLe her şeye konu açarsan geçersin tabi :p şaka bi' yana heLal nice 3000lere :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
oncerlikle hayırlı olsun 3000 ci mesajın bende tum oğrendiklerimi burdan oğrendim ve oğrencek cok şey olduğuna inanıyorum :)
not:trextra senden 2 hafta once bitirdi 3000 ci msj i :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feyk abi o 3bin inanma :p

hayırlısı olsun dostum yoktur arkadaşımızıda hatırlattığın için saol çok güzel bilgilerine tanık oldum refferange'yide unutmamak lazım... tabi seninde bendeki yerin farklıdır... daha nice mesajlar ve kazançlarla hep birlikte olmak dileğiyle...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mesajlarını zevkle okuduğumuz bi arkadaşımızdır ploop arkadaşımız. ayrıca hayatınızda görebiliceğniz en ballı insandır kendisi. balın önemi forumda şu şekilde etki eder : forumda yazılan bi ton mesaj öneri ve uygulama olur. her okuduğunu yaparsan kaybedersin. doğru zamanda doğru şeyi yapıp kafayı doğru ve düzgün işlere çalıştırmak lazım bunun için de bal gereklidir. özetlersek ploop baldır :p

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitanesin ploop.Harbi forumda sevdiğim insanlardan birisidir.Tanımıyorum ama seviyorum :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
3000 li ploop olacak yakında mini 3000 li ploop:)

ağzımdan çıktı birkeramet vardır ploop yarın seni büyük bir haber bekliyor:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe yok herkes gaza gelsin diye yazdım da şimdilik anca laf sokuyor herkes :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5