İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ve bomba: para kazandıran türk sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Evet arkadaşlar türkiyede ilk defa mail oku para kazan sitesi açıldı sizde internetten para kazanmak istmezmisiniz?

Yapmanız gereken basit siteye üye olup günde en fazla gelecek 3 tane maili okuyup veya site içindeki tıkla kazan ve üye ol kazanlardan istediklerizi seçip kazanmaya başlamak(üçünüde deneyin daha çok kazanın)

Üstelik ödemeler banka hesabınıza direk yatıyor. :grup:

Buradan zengin olmazsınız ama hesabınıza biraz para yatmış olur hemde sitenin ödemesi 30 ytl

5 ytl'de sitenin üyelik bonusu

BURAYA tıklayarak çıkan forma e-mail adresinizi (ama doğru) adınızı, soyadınızı, açık adresinizi, posta kodunuzu,ilce(bölge) (buraya istanbul dışındansanız diğer bölümünü işaretleyin) yani kısaca oradaki boşlukları doğru bir şekilde doldurun mail almak istediğiniz kutuları işaretleyin(bence hepsini işaretleyin) katılım sözleşmesini okudumu da işaretleyip devam a basın. sonra sitenin mailinize göndereceği aktivasyon linkine basın ve artık kazanmaya başlayın herkese hayırlı kazançlar.

Arkadaşlar: Kayıt olmak için verdiğim link benim referans linkimdir.
sizin de öğrenip hepsinden siz de haberdar olmanızı istedim.
Referans linkimi silmezseniz sevinirim.

buda sitenin ön görüntüsü
pratkla9lf.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5