İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

... ve Fatih TERIM'in Zaferi (!)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
Öyle yada böyle elendik mi elendik. 1 maç daha olsa yine eleniriz. 2 maç daha olsa yine eleniriz. Kimse rüya görmesin. İlk maçta o kadar kötü bir kadro yarattı ki Fatih Terim futboldan anlamadığı görüşümü tastikledi resmen. Profosyonel bir spor yorumcusu değilim ama hepsine taş çıkarırım. Bu ülke değil miydi Hakan ŞÜKÜR'ü oynatmadı diye Ersun Hocaya acımasız eleştiriler yapıp sonra da gönderen? Şimdi ne oldu da Hakan Şükür oynuyor diyorsunuz? Oynamasa da niye oynamadı diye yazacak insanların %95i bundan eminim. Sorun hakan şükürde felan değil arkadaşlar. Biraz mantıklı bakın olaya 2. maçta Tuncay 2 kafa golü attı ikisinde de yapılan ortada 2 isviçreli Hakan kafa vurmasın diye ona yüklendi ve Tuncay iyi kaçarak boş alan buldu kendisine.

Miili takımın ilk sorunu orta sahada başlıyor. Selçuk denilen adamı beğenen insanları bir türlü anlamış değilimdir. Adam eksiltme yok Ara pas yok Direk oyun oynayamıyor vs.. Aurelio ve Appiah olmasa bu adam Fenerden çoktan kovulurdu. Yıldıray BAŞTÜRK gibi bir isim varken hele ki 2 - 0 'ın rövanşında Selçuk sadece çok nadir şut çeken ve o da auto giden adamı niye oynatır bu hoca anlamış değilim.

Herşeye rağmen ilk maça da bu kadro ile çıkmış olsak bu adamları rahat elerdik burada. Defansta Alpay niye oynuyor diyenler var 1 tane alternatif söyleyin Servet Alpaydan daha mı iyi?¿

Yıldıray ve Emre gibi futbolcuları yan yana oynatırsan rakibi yıpratır perişan ederler defansına da çok yük gelmez. Adı Fatih Terim olan ve bu ülkede büyük hoca olarak anılan İtalyada 2 klüpten kovulan hoca ne yaptı? Emreyi aldı yerine Yıldırayı koydu.

2 Maçta da kadro belliydi.

1. Volkan
2. Önder Turacı
3. Tolga
4. Alpay
5. Ergün
6. Serhat Akın, Okan Koç veya (Serkan Balcı) (sağ kanatta hepsi de iş yapar)
7. Yıldıray Baştürk (Tümer)
8. Emre Belezoğlu
9. Tuncay Şanlı
10. Hakan Şükür
11. (Fatih Tekke, Nihat Kaveci veya Ümit Karan)

Kişisel menfaatleri yüzünden Ümit Karan gibi bir ismi kadroya bile almayan bir Hocayı bu ülke aldı başına imparator yaptı. Her halk hakettiği gibi yönetilir. Siz bu adama imparator demeye devam edin bakalım daha neler gelecek bu ülkenin başına. Benim çıkardığım kadroda bazı mevkilere alternatifler dahi sundum. Çıkardığım herhangi bir kadro isviçreyi 2 maç sonunda çimlere gömer ve Almanyaya isviçre üzerinden uçardık

İMPARATOR FATİH TERİM imparator felan değildi, olmadı. Geçmişte bu adamın başarısı da yoktur. Hagi'nin oluşturduğu takımın başında teknik adam ünvanı ile durmuş başka bir iş yapmamıştır.

Fatih Terim hayranları da bana kızmadan önce şu yazdıklarımı biraz düşünsün lütfen.

70 milyonu bu şekilde yakmaya hiçbir İMPARATOR'un gücü yetmemiştir yetmez de.

kötü amaçla sölemiyorum

çok cm mi oynuyorsun okan koç un gerçek hayatta ne işi var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5