İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve İşte File Hosting! Hemde Süper Fiyatla!

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 Gb Alan
2500 Gb Bandwith
5 Adet Ip Adresi ! Tamamen Size Ait!
5 Domain Ekleme

Makina Özellikleri:
Amd Sempron 2.4
1024 Ram
Plesk 7.5.3 Kontrol Paneli

ve ve ve tüm bunlar ayda sadece 70 YTL'ye sizin olacak!

eğer, ilgilenirseniz hemen msn'inize ekleyin, görüşelim! sunucu belirli bir kişi kapasitesinde olup, sunucu'da maksimum kişi sayısı 3'tür!

acele edin! bu fırsat kaçmaz!

Not: Sunucu, gerekli talebin olması halinde acılacak olup, ön rezarvasyon ile açılacaktır. Yani 3 kişi bir araya geldiğinde sistem kurularak, hizmetine başlayacaktır.

Afedersiniz, eklemeyi unutmusum. Msn adresim; [email protected] 'dur :)

E

eyciey

Misafir
hmm ucuz görünüyor ama web siteniz var mı host hakkında ? Birde sunucular nerde ?

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyciey' Alıntı:
hmm ucuz görünüyor ama web siteniz var mı host hakkında ? Birde sunucular nerde ?

Web sitem yok :)
Suanda kurumsallasma calısmalarım suruyor, kurumsallasmadan da, ismimi kimseye lense etmek istemiyorum. Cunku, ciddi anlamda bu piyasada yer edinmek istiyorum. VPN, Voip gibi hizmetler icin, altyapi calismalarimiz var.

Sunucular, FDC'de bulunmakta. Eth. cikislari normal altyapi'ya gore 10/100 iken bizim sunucularımızda 100/1000'dir. Ve birsey daha eklemek istiyorum ki; sunucularda bulunan ram'lerimiz ECC'dir.

Ayrica, normal olarak web sitesi sunabilirsiniz. Sunucu uzerinde her site'nin Asp, Asp.net, Php, Php3, Php4, Wml, Cfm gibi destekleri bulunmaktadir :)

(Ya iyiki sitem yok dedim :) Böcü mü müyüm ben ya :( )

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
proTürK' Alıntı:
20 Gb Alan
2500 Gb Bandwith
5 Domain Ekleme

Makina Özellikleri:
Amd Sempron 2.4
1024 Ram
Plesk 7.5.3 Kontrol Paneli

ve ve ve tüm bunlar ayda sadece 70 YTL'ye sizin olacak!

eğer, ilgilenirseniz hemen msn'inize ekleyin, görüşelim! sunucu belirli bir kişi kapasitesinde olup, sunucu'da maksimum kişi sayısı 3'tür!

acele edin! bu fırsat kaçmaz!

Not: Sunucu, gerekli talebin olması halinde acılacak olup, ön rezarvasyon ile açılacaktır. Yani 3 kişi bir araya geldiğinde sistem kurularak, hizmetine başlayacaktır.

Afedersiniz, eklemeyi unutmusum. Msn adresim; [email protected] 'dur :)

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler. Suanda 2 sunucu alınmıs ve hizmet verilmeye başlanmıştır. Hizmet alan 6 arkadaşa teşekkürlerimi sunarım. Suanda yeni bir tane daha; aynı ozellikleri tasıyan (isletim sistemi ve panel);

AMD64 3000+
1024 Mb ECC DDR Ram'li makina'da

20 Gb Alan
2500 Gb Bandwith
5 Domain Ekleme ozellikli hizmet sadece 80 YTL

iletişim için; [email protected]

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanki ben senin böle bir mesaj ile koonu actıgını hatırlıyor gibiyim ama neyse

bence güvenilir değil gibi

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Altar : :)
SpYTaZz : Islemci 3000 olmadı :) Yeni bir sunucu daha aciyorum :eek:
Leon : :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5