İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ve Michael Jackson öldü

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
BBC, MSN falan baktım haberi doğrulamak için, sadece hastaneye kaldırıldı yazıyordu onların sitesinde.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hala bazı yerlerde idaa olarak geçiyor umarım hayatta alacak bir iki nefesi daha vardır.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Vay be..!
(son zamanlarda pek ses getirmese de o bir efsane)

Not: Müslüman olmayanlara Allah rahmet eylesin denmez, Toprağı bol olsun denir. Gerçi Michael müslüman olmuşmuydu bilmiyorum...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her nefis ölümü tadacaktır. bizim fırsatçı adsensciler hemen blog açtı mı acaba michael hakkında ??

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ha müslüman ha hristiyan ha yahudi...sonuçta allahın bir kulu rahmet eğlesin (bağışlasın) tabi...Müslüman olmadığı için sanırım bizden çok onun ihtiyacı var bu dileğe.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Huzur içinde uyusun, sabah haberini duyunca çok üzüldüm, en son sanatçı olarak Barış Manço için bu kadar üzüldüğümü hatırlıyorum. Gün boyu vakit buldukça şarkılarını dinledim, bazen hüzünlendim, bazen herşeyi unutup kendimi şarkılarına kaptırdım.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ortaokul lise zamanlarında defterlerimde hep onun resimleri vardı. Türkiyedeki konserini saha içinden seyretmiş şanslı kişilerdenim. Tv de haberlerde yada radyoda onla ilgili birşey çıkınca boğazım düğümleniyor. Şuan bu yazıyı yazarken bile gözlerim yaşardı. Gerçekten çok üzüldüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5