İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve sonunda Askerdeyim Jandarma 116A Çanakkale

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ve sonunda Askerdeyim Jandarma 116A Çanakkale de söför eğitimi alarak başlayacagım bu yola insallah hayrlısı olur yapan arkadaslar tavsiyeler beklerim bu bolge için daha vaktımız var 21 den sonra yolcyum helallesiriz.Sizden bu bölge için izlenimler beklıyorum.Saygılar herkese

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Acemilikten sonra uykusuz günler seni bekliyor tek problemin bu olur, diğer yönleri ile en rahat sen olursun

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlısı olsun.Allah sağ salim gidip gelebilmeyi nasip etsin.Amin.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun dostlarım osahin uykusuz dedıgın gece egıtımımı fazla yoksa acemılık sonrası doguyamı cıkıyor genel olarak cok merak edıyorum bu konuyu

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ene kardeşimin İki alt kurası (Tertibi) vay beee :D Daha dün yolladık bizimkini sen gidiyorsun ...

BU şerefli görevinde Allah cc sana kolaylık versin Türkiye min heryeri aynı arkadaşım unutma Doğusu da batısı da sen git ve Vatanı hakkı ile temsil et ve koru... Allah'ın cc izni ile hayırlısı ile gider hayırlısı ile gelirsin

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bende kucuk degılımde bakma sımdı nasipmiş 83 luyum asıl ama neyse artık oldu olan okulu dondurdum gıdıyorum :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 tabı yenı onerı acemılıge i-mate k-jam i sokmayı ogretene rozetimi verecegım onerılerınızı beklıyorum tek tek denıcem :D biter biter askerlik bitmezmı yaa oyuncak gıbı benım ıcın

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
saolun dostlarım osahin uykusuz dedıgın gece egıtımımı fazla yoksa acemılık sonrası doguyamı cıkıyor genel olarak cok merak edıyorum bu konuyu

Acemilik ilk başta zor gelir ama usta birliğine gittiğinde anlayacaksınki acemilik aslında zor değilmiş :p usta birliğine gittiğindede senden fazla yorulanları göreceksindir şöfor arkadaşlarım hep uykusuzluktan yakınırdı... Ama şans birazda ben çok ümitsizdim fakat askere gittiğimde hergün dışarda gezdim şans dediğim gibi doğu batı farketmez jandarmadan güzel yer olamaz jandarma olduysan öpcek başına koycaksın : ) her türlü imkanın olur hatta orada internete girersin : )

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ınternete gırmek bukadarmı zor ya dur bakalım belkı ımate ı sokarım :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ara Sıra Gir de Özletme Kendini :) ... çoğu Arkadaşım Askerdeyken Cepten MSN e Giriyor. yapamıyor internetsiz.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben dıyorum sıze i-mate kjam ı sokcam dıe ınanmıyorsunuz :D burdan canakkalelı kankılere seslenıyorum benı destekleyın :D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Acemilikte götürme bence, heleki Çanakkaleye ben doktorların avukatların polislerin hatta savcıların arasında donuma kadar soyulmuştum :p gerçekten elbiselerimi bile çalmışlardı :p Çanakkale bildiğim kadarıyla büyük bir yer orada dahada zor olur... Zaten şöfor olacakmışsın oda uzun değil eğitimi usta birliğinde rahat rahat kullanırsın...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok sokamam sabretcem 2-3 ay ondan sonra sokacam imate i 3 ay yokum ozaman buralarda :D napayım vatana feda olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5