İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ve yarısma sonuclanıyor!!! YAWHOO.NET

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar,

basın acıklamasında dedigimiz ve forumda bi cok kez acıkladıgımız gibi 22 mart gunu yarısma basvuruları bitiyor.!

kısmetse 1 nisan 2005 tarihinde ACADEMY ENGLISH EDUCATIONAL COUNSELLING SERVICE

le duzenledigimiz yarısmanın 1.sezon galipleri turkiyenin önde gelen webmasterları tarafından oylanarak secilecek...

birkez daha basarılar dilerim.

bakalım hanginiz ingiltere yolcusu olacaksınız....???

tabii bedava host paketlerini de alacaksınız.

p.s: juri arkadaslara 2-3 gune kadar bu asamadan sonra neler yapacaklarına dair acıklamalar gonderecegim..

saygılarımla

E.B

S

SempatiX

Misafir
Iyi hayirli olsun kardesim ;) Ben Ingiltere yerine Amerikaya gitsem olur mu ? :D

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee onca calismalardan sonra sizleride tatile gondrerirler belki ;)

H

hitmp3tr_com

Misafir
Ovetto' Alıntı:
Jüri üyelerinide gönderin ;)
puahaha

ben jüri üyesi olarak şunu açıklamak istiyorum karalama olmaması için. sitem yawhoo ya üyedir ancak yarışmaya dahil olmadığımı herkes bilsin.

birde haberiniz yok sanırım koreye abd ye gitmek isteyenler bir zahmet www.yawhoo.net adresine girip olay ne bakınız.

S

SempatiX

Misafir
Kardes sartlari kurallari ben gayet iyi biliyorum, drstranger la bizim ayri bir hukukumuz var öylesine espiriyle yaklasmak istedim konuya... Oke ;)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizide mi gönderelim

Ovetto' Alıntı:
Jüri üyelerinide gönderin ;)

arkadaslar tesekkur ediyorum espiri baabında olan temennileriz icin,
ancak korkulan oldu ve ben bunları da ciddiye aldım.. :D

zaten bi dusuncemiz vardı juriler icin, kesin olmamakla beraber bu hususta bize yardımcı olanlara da,

ileride yurtdısı egitimde academy english i tercih ettikleri takdirde, hangi kurs seklini secerlerse secsinler kücük bir indirim düsünüyorduk...

simdi hatırlattıgınız iyi oldu ben bu gunlerde bu mevzuyu da konusurum.

öyle sanıyorumki sizlere duzenlenecek belgelerde 1 yıl gecerli olur. (ama du bakalım bi konusayım da)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
puahaha

ben jüri üyesi olarak şunu açıklamak istiyorum karalama olmaması için. sitem yawhoo ya üyedir ancak yarışmaya dahil olmadığımı herkes bilsin.

birde haberiniz yok sanırım koreye abd ye gitmek isteyenler bir zahmet www.yawhoo.net adresine girip olay ne bakınız.

serkan gibi bi kac site daha var,,, simdiden belirtelim bazı siteler juri uyelerimizin siteleri...

bide sunu belirteyim 22 mart 2005 tarihi sadece yarısma olayı icin son kayıttır.

topliste arkadaslar uye olmaya devam edebilir.

degerlendirme yapılırken bu tarihten sonra uye olan siteler degerlendirilmeyecek.

H

hikayebul

Misafir
Yarisma birincisi bir cekilislemi belli olacak,eger öyleyse insanlar noter tasdikli cekilis ister.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen yapmayın

www.yawhoo.net/rules.php bu bir yarısma; iyi, hak eden ve degerlendirmede en yuksek puanı alacak olan kazanacak!, lutfen halen yolumuza tas koymayın.

p.s: kazananların noterle baya bi isi olacak ve sonuna kadar ilgilenecegiz.
bunu da belirteyim.

tesekkurler

saygılarımla

H

hikayebul

Misafir
Hayir tas koyma olayi filan degil,gercekten merak ettim.Kurallar bölümünü okuyup yazdim bir üstteki yazimi zaten.Nasil birinci belirlenecek onu anlamadim yoksa baska bir niyetim yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5