İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vectoral server kullanan varmı?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
İlk izlenimde gördüğüm en kötü yanları adresin pr3 olması, köklü şirketler genelde min pr5 görüntüsündeler.domain .info uzantılı alexa 264,490.Bunlar benim için - yönler.Ama hizmetlerini bilmiyorum ping oranları fena deil.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ping'in ne önemi var, 60 ile 100 ms arasındaki farkı çıplak gözle ayırt edip bu site çok hızlı açıyor yahu diyen beri gelsin.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ping'in ne önemi var, 60 ile 100 ms arasındaki farkı çıplak gözle ayırt edip bu site çok hızlı açıyor yahu diyen beri gelsin.

Erişim daha hızlı oluyor somut olarak görebilmek için bi netdirekt makine birde layeredtech makine alıyorsun, bu iki makine üzerindeki sitelerine ftp yada cpanelden işlem yapmaya çalış netdirekt jet gibi lt yanında.Ama ben netdirekt makinelerde google amcanın sitelerimi çok yavaş indexlendiğini gördüm, googlebot pek sevmiyor yada sadece Türkiye'den erişimde hızlı.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende çok hızlı açılıyor.En azından benim almanyadaki sunucumdan daha hızlı.Dc resimleri de var.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Biraz araştırma yaptım webhostingtalk da netdirekt resellerı olduğu yazılmış 3-4 kişi tarafından ve birisininde 2 makinesini ödemeleri aksatmadığı halde haber vermeksizi kapatmış :)

Z

Zion

Misafir
Google'ın son güncellemedeki pr katliamına kurban gitmiş olabilirler. Ayrıca pr çok da bir şey ifade etmiyor açıkçası. Sadece şirketin eskiliğinin delili olabilirdi. Tabi değerlendirme kriterlerinden birisi de bu olabilir. Ama ben firmayı beğendim. Özgün tasarım, telefon v.s. herşey var, wht'de olumlu referansları var. Daha ne olsun ki?

vrt gibi berbat tasarımlı, berbat referansları olan bir yer bile Türkiye'de bu kadar çok tutulduktan sonra vectoral'ın tutulmaması için bir sebep olamaz.

bizLeRLePaYLas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya abicim gidiyosun yabanci sitelerden alıyosun git teknolojihostingden al hem tr sunucusu hemde fiyatları cok uygun tavsiye ederim 5 makınası var + firma + fatura kesiyor

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vectoral, Netdirekt'in partnerlerinden birisi. Sahibi İngiltere'de yaşayan bir Türk. Vectoral, İngiltere merkezli bir firma olduğu için, IP whoislerde lokasyon olarak İngiltere gözüküyor. Netdirekt veri merkezi bildiğiniz üzere Almanya'da olduğu için de sunucular Almanya'da.

Vectoral.com , .net, .org, .info, .biz, .eu, .co.uk, .com.tr, .us, .mobi adreslerinin hepsi Vectoral'e ait. Ana domaini .info, zira SSL sertifikası .info üzerine alınmış. Bir firmanın kalitesini, domaininin PR'ı göstermez zaten, öyle bir yorum geçmiş, şaşırdım açıkçası bunu görünce. :)

İşini çok kaliteli yapan bir firma, ticket-telefon desteği mevcut. Avrupa'da baya popülerler zaten, Türkiye'de pek ismi duyulmuş değil, çünkü Netdirekt'in Türkiye partneri mevcut; TeknoServer. O sebeple Vectoral'in ismi pek geçmiyor Türkiye piyasasında...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hostingsitesinde pr ile bir alaka kuramadım.

teknolojihosting i buraya yazan arkadaş hiç google a teknolojihosting yazıp arattı mı acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5