İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VEE Roberto Carlos Fenerdeeee

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe, Sao Paulo'nun Uruguaylı defans oyuncusu Lugano ve Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'un transferini bitirdi.

Uruguaylı oyuncu Lugano'nun Pazartesi günü, Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'un da Sarı-lacivertli ekibin B36 Torshavn ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu maçından sonra Perşembe günü İstanbul'a geleceği öğrenildi.

kaynak:mynet.com

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
doğruysa bu sene bi galatasaraylı olarak düşünüyorumda tekrar gs şampiyon olursa,fb taraftarları fbli futbolcuları taksimde asar :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok iyi olur, fanatik ( ama kör değil )bir cimbomlu olarak roberto carlos'u çok severim, yarın gidip şekerspor ile anlaşsa yine çok sevinirim yeterki Türkiye'ye gelsin isterse 40 yaşında.. Ayrıca şu futbolcular Türkiye'ye özellikle Galatasaray'a gelirse çok sevinirim, kendilerini çok severim de :)
Sırasıyla çok sevdiğim topcular

Raul
Ronaldo
Camoranesi
Schweinsteiger
Cannavaro
Roberto Carlos
Buffon
Rooney
Pirlo
Diego Tristan

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anelka bavulunu toplamış gidiyormuş anelka'nın gitmesini bir bjk li olarak hiç istemiyorum çünkü anelkayı izlemek bana zevk veriyordu hele birde sol tarafa roberto carlos geldi süper bir futbol zevki verecekti fener bize.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen balon bir haber olsa gerek, mynet.com hariç hiçbir haber ve ajans sitesinde yer almıyor...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
ReksNet' Alıntı:
Anelka bavulunu toplamış gidiyormuş anelka'nın gitmesini bir bjk li olarak hiç istemiyorum çünkü anelkayı izlemek bana zevk veriyordu hele birde sol tarafa roberto carlos geldi süper bir futbol zevki verecekti fener bize.
Anelka gitmemeli.
Anelkanın kadroda olması bile heycan veriyor bana.
Ve gittiğine dair hiçbir yerde bir bilgi bulamadım.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ruen' Alıntı:
doğruysa bu sene bi galatasaraylı olarak düşünüyorumda tekrar gs şampiyon olursa,fb taraftarları fbli futbolcuları taksimde asar :D

Bende aynı düşüncedeyim :) Alsınlar Ronaldo filan da gelsin.. Bizde izlemiş oluruz(komşuda pişer bize de düşer..)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zlatan Ibrahimoviç Fenerbahçe de oynamak istiyormuş. Kaynak DHA.

Koca haber ajansı yalan haber yazmaz demek istiyorum ama öte yandan inanasımda hiç gelmiyor :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra aynı haberi ben duydum az önce tv8 de ibrahimoviç fenere gelmek istiyomuş bizim galatasaray da beklesin dursun bakalım taraftar çıldırıyo derler nasıl çıldırmasın daha adam gibi transfer yok ortada millet ne biçim çalışıyo

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ya bi tane adam almışlar nasıl oynadığı meçhul bugün duydum carrusca diye her sezon böyle galatasaray ilk önce büyük isimler söyleniyor sonra tanınmadık adamlar alıyorlar

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deeper' Alıntı:
tamamen balon bir haber olsa gerek, mynet.com hariç hiçbir haber ve ajans sitesinde yer almıyor...
eminmisin ben televizyonda 3-4 kere gordum artı dun fanatıkte okudum yeterlımı
+ olarak robertoyu gormekten mutluluk duyacagım tabi ibrahim de seri b de oynamak isteemediği için kıvranıyor fener ucuza kapatırsa buyuk bomba olur bir bjk lı olarak gurur duyarım saygılar

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
eminmisin ben televizyonda 3-4 kere gordum artı dun fanatıkte okudum yeterlımı
+ olarak robertoyu gormekten mutluluk duyacagım tabi ibrahim de seri b de oynamak isteemediği için kıvranıyor fener ucuza kapatırsa buyuk bomba olur bir bjk lı olarak gurur duyarım saygılar
Mesajı yazdığım süre içinde bir çok ajans sitesine girdim eminim öyle bir şey yoktu. Halada göremiyorum bir kaynak? Transfer zamanı olur böyle şeyler... Alırsada hayırlısı olsun.

M

MasterTR

Misafir
fenerbahce gibi hergun bi transfer yapacagine :) (cambell carlos vsvs) en azindan taraftari umitlendiripde sonra rezil etmiyor bizimkiler. carrusca diye birini almi$lar bakalim nasil oyniyacak. ribery nin de adi duyulmamisti ama adamin nasil topcu oldugnu goruyoruz (ne kadar karakteri bozuk olsada)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5