İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vee Sonunda 2. Sayfaya Kadar Geldim.

Web_Bilgini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar;

Google analizden uzun zamandır durumumu incelemiyordum bir baktım domain kelimesinden çok hit almışım. Girdim baktım ki google bu kelimede 2. sayfaya gelmişim. Düşündüm ve nasıl olduğunu az çok kestirebildim. Google özgün içerik ve tasarıma ciddi önem veriyor. Link kasmak şu bu bunlar artık google alogoritmasında dışarıda kalır oldu. Benim şahsi görüşüm özgün tasarım ve özgün içerik en başta gelen etmenlerdir.

Domain <<== Tıkla

Sitemizin adını merak bilmeyenler için imzama bakmalarının yeterli olacağını belirtmek isterim
smile.gif

Saygılarımla...

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani o seviyeye sadece özgün olmakla mı geldin?

Tebrik ederim.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Başarılarının devamını dilerim.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
tebrikler dostum ! bende bazen bu tip güzel kelimelerde başarı sağlayınca gerçekten mutlu oluyorum umarım daha da ileri sıralara yükselirsin

H.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi bahsettiklerinin yanında bu isimde bir domainin olmasa oraya kadar gelirmiydin oda ayrı bir mevzu.

Onunda etkisi var diye düşünüyorum.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cicim ayları bunlar daha optimizasyon bölümüne sitem 2.sayfaydaken şimdi ilk 10 sayfada bile yok diye başlık açtığın günde gelicek sonra belli bir süre sonra düzelicek aynı yere gelicek zamanla hepsi olucak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5