İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

veee öss ciler MÜJDE!!3. YERLEŞTİRME OLUYOR:)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba sonunda bunu da gördük 3. yerleştirme yapılacak öss sitesindeki duyuruya bakılarak kontenjanda kalan açık nedeniyle 2. bir ek kontenjan yerleştirmesi yapılacak mı illa bu sene bi yere gitmemiz için zorluyolar :) ama tahminim yine aynı kontenjanlar olacak çünkü millet taban puanlarından düşükse yazamıyo o bölümü zaten puanı yüksek olanlar da tercih etmemiş o bölümü 2 yerleştirmede de bakalım nolcak bence yine o kadar boş kontenjan kalır gibime geliyor ama hadi hayırlısı :)

öss cilere duyurulur ( ben de dahil :) )

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazanmış ama kayıt yaptırmamış olanlar gene yapamıyo dimi tercih :D

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
zamından öss sınavına girmiştim tam hatırlamıyorum puanımı ama glaiba yök mü artık kiminse verdiği ortalamayı bile düşürmüştüm :D

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işta anlamadığım nokta bu zaten şimdi taban puanı olan okulların boş yerlerini yazman için illa o taban puanı geçmen lazım zaten geçsem ilk başlangıçta yazardım o bölümü :) şuanda geçenler de yazmıyo tabi böle boş kalır biçok yer

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlamadığım nokta yine tercih yapıyormuyuz?
Adres felan bulamadımda.

“2006-ÖSYS Yükseköğretim Programlarına 2.Ek Yerleştirme Kılavuzu” 16 - 18 Ekim 2006 tarihleri arasında ÖSYM’nin internet sitesinde yayınlanacaktır. Adaylar bu yerleştirme işlemi için ÖSYM’ye ücret ödemeyeceklerdir. Posta ile Merkezimize gönderilen Tercih Formları işleme alınmayacaktır.

Diyor.Tercihleri 16Ekimde mi yapıyoruz hiç bişey anlamadım :(

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim sınıf arkadaşım bu sene girdi boğaziçi turizm otelcilik veya otel işletmeciliği ni kazandı ailesinden destek bulamayınca gidemedi.nede olsa okulu yarılamış...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5