İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Veee Sonunda ! Mehmet Okur NBA ALL STAR oldu

S

serkanus

Misafir
evet.
Memo (TR Saati) Pazarı Pazartesine bağlayacak gece yarısı tüm dünyanın gözleri önünde dünyanın en büyükleri arasında olacak.
Gururumuz DeV TÜRK Mehmet Okur'un bu şerefli ve asla unutulmayacak mertebeye ulaşması bile gözlerimizi yaşarttır, mutlu etti.

Bir de oynarken görmek nasıl olacak bilemiyorum.

Bu bir Türk'ün zaferidir.

allstarokur.gif

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nası ya başta yoktu sonradan değişiklik mi oldu çok ilginç...
Ama işin gerçeği zaten hak ediyordu. utah 'ın populer bir takım olmayışından dolayı alınmadı diye düşünmüştüm. Neyse ki alınmış gurur verici.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*Kobe Bryant (L.A. Lakers)
*Tim Duncan (San Antonio)
*Kevin Garnett (Minnesota)
*Tracy McGrady (Houston)
*Yao Ming (Houston)

İlk 5 e bak :p
ve akabinde;

#Mehmet Okur (Utah)

Bu sezon altın sezonu hakkıyla girdi :)

S

serkanus

Misafir
Yao ilk 5 e seçildi ama ilk beşte oynamicak hatta hiç oynayamicak :)
Allen Iverson, Steve Nash bunlar da sonradan sakatlandı

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
allen iverson ve steve nash'in yerine mehmet okur ve ray allen dahil edilmişler.

abi bu mehmet okuru tofaştan hatırlıyorum da, şemsettin başla birlikte boş turnike kaçırıp saçımızı başımızı yoldururlardı, büyük gelişme valla tebrik ediyorum : )

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten hakediyordu son 5,6 maçlık perfomansı hep utahı ipten aldı zaten, milli takım olayları yüzünden çoğu kimse sevmez memoyu ama hakediyordu. En azından tüm dünyanın gözünün önünde olacak ama o bir Türk ve Türkiye'yi temsil ediyor.Güzel haber ;)

U

umurcan

Misafir
hayırlı olsun inşallah maç biraz erken olurda bütün maçı izleriz

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yao ilk 5 e seçildi ama ilk beşte oynamicak hatta hiç oynayamicak :)
Allen Iverson, Steve Nash bunlar da sonradan sakatlandı

emin misin yao'nun oynıyamıyacağına adam iğrenç oynasa bile oynatmak zorunladar arkasında koca ordu var, sadece o adam için başka hiçbirşey için basketin b'sini bilmiyen milyonlarca adam maç izliyor ;)

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yao sakat olarak lanse edilmiş nba'in sitesinde büyük ihtimalle oynamayacak ilk 5 olayıda hakkı olduğunu ve onure etmek için açıklanmış ama belki bi ara girip çıkar kaanatimce...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5