İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

veeeee CARRUSCA Cimbomda :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasarayımız'ın yeni transferi Marcelo Adrian Carrusca, İstanbul'a geldi
Kulüp sportif direktörü Mustafa Turgun ile İstanbul'a gelen Arjantinli futbolcuyu, Atatürk Havalimanında sarı-kırmızılı büyük taraftarlarımız karşıladı.
Taraftarlarımızın boynuna sarı-kırmızılı atkı astığı 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu, kendisine gösterilen ilgiden dolayı şaşırırken, tezahüratlarla havalimanını adeta inleten taraftarlarımız, çıkışta ufak bir izdihama neden oldu. Türkiye'de bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Carrusca, Galatasaray gibi tanınmış bir camiada futbol oynayacak olmaktan dolayı da sevinçli olduğunu kaydederek, ''Galatasaray takımına elimden geldiğince büyük katkı sağlamak istiyorum'' dedi.
Galatasaray'ı ne kadar tanıdığının sorulması üzerine ise Arjantinli futbolcu, ''Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisi olduğunu biliyorum. Zaten Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası maçlarında da takip etmiştim. Hakan Şükür'ü biliyorum, özellikle de Mondragon'u çok iyi tanıyorum. Gelmeden önce ondan bilgi almıştım. Burada olmamdaki en büyük etkenlerden birisi de odur'' diye konuştu.
Havalimanından, Florya Metin Oktay Tesislerine geçen Carrusca ile yapılacak imza töreninin tarihinin daha sonra açıklanacağı ifade edildi. Carrusca yarın Bakırköy Acıbadem Hastanesinde sağlık kontrolünden geçecek.

Carrusca ile ilgili en son fotoğraflar, videolar www.carrusca.com'da olacak...Bizi takip etmeye devam edin...

Arjantinli olması bile benim için artı bir avantaj, futbolcu dediğin Güney Amerika'lı olur :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dalga geçmeyin adamların parası buna yetiyor, onlar da istemez mi carlosu transfer etsin :D

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben dalga geçmiyorum Galatasaraylıyım :) Ama arkadaş başlığa öyle br yazmışki herhalde iyi bir yuncuda benim haberim yok dedim...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet, tüm galatasaray camiası abartıyor olayı ama tanıyan yok tabi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5