İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vegas Hakkında

S

sevdik

Misafir
Evet arkadaşlar www.vegas100.net domaini kayıt ettirdim bu sabah .com lusu hem satılıyor hem açık şuanda ben bununla ne gibi şeyler yapabilirim

vegas toplisti olmaz çünkü vegasda toplist ilgi çekmiyor
vegasrehberi.com gibi bir sistem açsam ki inglzicemiz o kadar yok

dün akşam sponsorların bazılarına baktım türkçe içerik veren de var fakat affilate sistemlerine girdigimde tamamen inglizce anlasam türk sponsorlar da belli kaave.com oyunsalonu.com ben başka duymadım

Bu domainle türkçe vegas mu kurmam daha kazançlı olur yoksa inglizce iyi bilen birisinden yardım alıp inglizce vegas mu kurmak daha kazançlı
ziyaretci sorunum olmaz yerli ve yabancı toplam günde ben 1000tekil yaparım bunu vegas sitesi için yeterlidir bu hit sanırım

Birde bu vegas sitesi açmak yasal mı? Sonuçta ben sadece ref. olacagım mp3 gibi yasal dışımı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işinde iyice .oku cıkmaya basladı anlayan anlamayan giriyor artık her neyse..
vegas tanıtım sitesi acıcaksan ilk önce tanıtacağın vegasları yakından tanıman lazım. Güvenirliliğini , payout oranını , hangi dilde ne kadar destek verdiğini , bonus oranlarını vs..
Kullanıcılarına güven vermen lazım , eğer insanların para yatırmasını istiyorsan kullandıgın affiliate sistemlerine.. Ayrıca vegas100.net iyi bir isim değil bence ama yinede kullan istersen. Oyunsalonu nada sen üye olamassın , onlar reklam veriyor sana. Türkceler icinde kaave yi tavsiye ederim ve affiliatelounge i ( vegaseuro turkce vegasdur )
yabancılar icinde ise bethedealer ve vegassolei affiliate networklerini ..

başarılar..

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de bu sedo da kullanılırsa daha iyi olabilir. çünkü affliate sistemleri ile çalışırsan hem çok uğraşıcan hem de kendinden çok başkasına para kazandıracaksın...

S

sevdik

Misafir
slm

extra suan işyerindeyim düşünüyorum bende sedoyu 2uyeligim var paramı da alıyorum sedodan vegasyu da ekleriz sorun olmaz www.showtv.com un yaptığı gibi yaparım ama en ustte bir banner sonra sedo hem title ve keywords bana ait olursa gunluk useri buyuturum

akşam olsunda zaten host makinasında sorun var şu gunlerde dün ve bugun 9domain birden kapalı ne kötü bir duygu tum sitelerin aynı makinada olması :(

4tanesi sedoya uyeydi direk yonlendirdim onceden link veriyorum bakalım 5euro günlük kazancımızdan düşmeyelim de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5