İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vegas sitesinde Adsense reklamlari

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.vegasoyunlari.com/

en altta adsense reklamlari cikiyor millette ne cesaret war yasak degilmii bu
vegas sitesinde adsense reklami koymak ?
arti vegas sitelerine yasal takip geliyormui bu affiliateci siteleri nasil etkliliycektir merak ediyoru saygilar

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildiğim kadarıyla vegaslar ilk internet'te başlamış daha sonrada kıbrıs vs yerlere kurulmuştur o yüzden herhalde vegaslar internette yasak değill.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuçta "kaybedecek neyim var ki" diye düşünmüş olsa gerek. Google'da qumar sitelerine reklam koymak yasak ama şikayet olmadığı sürece gönderdiği hitin parasını alabilecektir sanırım... Zaten vegas sitelerinin google yerine vegaslardan para kazanmasını beklemek daha yerinde olur!... :)

W

wglinkmanager.com

Misafir
internet üzerindende bir cok ulkede vegas isletmek yasak. ornegin türkiyedede yasak.. Onun vegaslar daha cok kendilerine lisans veren ulkelerde sunucularini bulunduruyorlar.. Tabii ki bu sitelerde bu ulkelere yuklu vergi ödüyorlar... Ancak vegas ve yasakpara sitelerinin reklamini yapan siteler icin su an icin bir sorun gozukmüyor.. 5-10 tane iyi hosting firmasina bu konuda danistim... onlarin demesine gore vegas oyunu oynatmadiktan sonra sorun yok dediler... ancak burasi turkiye.. her an hersey olabilir...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet wlinkmanager hükümet bu işleri takip altina almaya başlamiş bu konu hakkında ne diyorsun bu affiliate siteleri zan altina sokmaz mi yada qumar reklamlarina yasak getirebilirler m i?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5