İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vergi bilgileri sorunu

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma baktım da doyurucu bir cevap bulamadım. Şimdi bir adsense hesabı açtı ama şu çıkıyor ekranda.

Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor, Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Ayrıntılı bilgiyi tıklıyorum Gerekli eylemde Lütfen vergi bilgilerini giriniz yazıyor.

Ne yapmak lazım? Bu yeni bir uygulamamı veya eskiden beri söylenen ABD dışında olduğumuz için hiç bişey yapmamamız mı lazım? Açıklayıcı yanıtlarınız için tşk.ler..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Osiris' Alıntı:
Foruma baktım da doyurucu bir cevap bulamadım. Şimdi bir adsense hesabı açtı ama şu çıkıyor ekranda.

Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor, Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Ayrıntılı bilgiyi tıklıyorum Gerekli eylemde Lütfen vergi bilgilerini giriniz yazıyor.

Ne yapmak lazım? Bu yeni bir uygulamamı veya eskiden beri söylenen ABD dışında olduğumuz için hiç bişey yapmamamız mı lazım? Açıklayıcı yanıtlarınız için tşk.ler..
"Hesabım -> Vergi Bilgisi " bölümüne girip sağ bölümden "Amerika Vatandaşlığı" ile ilgili soruya, hayır diyerek devam ediyorsunuz. Şimdi tam hatırlamıyorum ben uzun zmn önce yapmıştım 1-2 soru daha vardı evet/hayır lı. En son basamakta da imzanızı soracak. Oraya adınızı soyadınızı türkçe karakter kullanmadan yazıyorsunuz ve işlem tamamlanıyor.

Kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5