İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vergi bilgilerimi nasıl yeniden gönderir veya güncellerim?

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar acaba bana yardımcı olucak birisi varmı?
Şimdiden Teşekkürler.

Adsense Hesabıma girdigimde
Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Bunı söylüyor daha fazla ayrıntı için tıklıyorum lütfen vergi bilgilerinizi gönderin diyor tıklıyorum Bu seçenekler var ben bunlardan hanqisini tıklicam? Türk Vatandaşıyım ABD ile hiç bi alakam yok :D

vergize9.jpg

Buradan hanqisini tıklicam acaba birisi bana yardımcı olabilirmi?

Çok Teşekkürler.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
o zaman hayır şıkkını işaretle ve devam butonuna bas ....ilerle ayrıca sakin ol.

Merhabalar acaba bana yardımcı olucak birisi varmı?
Şimdiden Teşekkürler.

Adsense Hesabıma girdigimde
Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Bunı söylüyor daha fazla ayrıntı için tıklıyorum lütfen vergi bilgilerinizi gönderin diyor tıklıyorum Bu seçenekler var ben bunlardan hanqisini tıklicam? Türk Vatandaşıyım ABD ile hiç bi alakam yok :D

vergize9.jpg

Buradan hanqisini tıklicam acaba birisi bana yardımcı olabilirmi?

Çok Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5