İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vergi bilgisi

S

sayfam

Misafir
hesabıma giriyorum ve karşıma çıkan ekranda aşağıdaki yazı yazıyor.

Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor, Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Ayrıntılı bilgiyi tıklıyorum Gerekli eylemde Lütfen vergi bilgilerini giriniz yazıyor.

Ne yapmalıyım..

G

Gencadam

Misafir
ABD dışında yaşıyorsan senden bu bilgiyi talep etmemesi gerekir sayfam. Yoksa "Ödemenin Bekletilmesi" kısmında "Düzenle" yazan yere tıkladığında "Ödememi Beklet" seçeneğinin önündeki kutucuğu boş bıraktığında ödemen aylık yapılır.

S

sayfam

Misafir
Hayır o kısım daki kutucuk boş.
Vergi bilgisi kısmında aşağıdaki yazılar yazıyor..
Kayıtlarımız vergi bilgilerinizi göndermediğinizi gösteriyor. Vergi bilgilerinizi alana kadar, Google size olan bütün ödemeleri tutacaktır. Vergi formunuzu bir kere gönderince, Google AdSense Online Programı için size tahakkuk edilmiş bütün ödemeler gönderilecektir.

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabım - Vergi bilgisi kısmındaki formu doldurup, en sonda imza kısmına da isim ve soyadınızı yazıp göndermeniz gerekiyor.

S

Skeleton

Misafir
Türkiye'de yaşayan webmasterların sadece adını yazmaları yeterli, vergi formu ABD'de yaşayanlar için.

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Form yanlış kelime olmuş pardon. Kastettiğim bölüm: Veya, bu sihirbazı kullanarak doğru formu bulun: kısmında hayırı işaretleyerek devam edilmeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5