İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

veri çekmek

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar elimde aşağıdaki resimdeki gibi veriler var. ben php ile id,picture..... verileri index.php gibi bir sayfaya nasıl basabilirim? bir örnek gösterebilir misiniz?

teşekkürler

B5BHA.png

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Böyle birşey yazabiirim , fakat deneme yerini istediğiniz zaman değiştiremeyebilirsiniz benim yaptığımda ? Değiştirmek isterseniz pahalı olur :)

kkalkan47

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben az-çok biliyorum ama kafa karışıklığı yaratmak istemem uzman arkadaşlar yardımcı olsunlar

E

Erturk

Misafir
Tam olarak anlayamadım.

Verdiğiniz linkteki kodlarda istediğiniz kısımları kendi index.php dosyanıza mı yazdırmak istiyorsunuz?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Yani hocam bildiğim birşey olsa yaparım.Sizi kırmamak için deneyeceğim.Tasarım vs. yapmıyorum sadece kodları atıyorum.Siz entegre edersiniz.Ancak bunları düzmü yazdırayım alt alta ?

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
json_decode + aş. fonksiyonu da kullanınız.Kolay Gelsin.

PHP:
	     function facelink($link){ 
		$link = str_replace ("\u00253A",":",$link); 
		$link = str_replace ("\u00252F","/",$link);
		$link = str_replace ("\u002526","&",$link);
		$link = str_replace ("\u00253F","?",$link);
		$link = str_replace ("\u00253D","=",$link);
			return $link;
	    }

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5