İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Veri şekimine kota koyma nasıl olur ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar konuyu nereye açmam gerektiğini tam olarak bilemedim umarım yanlış yerde değildir. Aslında geyik te değil ya neyse. İnternet kafe işletiyorum ve gayet güzel bir mp3 klip ve film arşivim var fakat bunların benim isteğim haricinde harici disklere veya flash disklere kopyalanmasını istemiyorum. Şimdi iş kolay tuttum usb sürücülerine kopyalamayı engelledim ama aslen oda tam bir çözüm değil çünkü öğrencisi gelip dersi ile ilgili birşeyler yapıyor, öğretmeni geliyor ne bilim office uygulamaları oluyor bu yüzden usb leri kapatmak ta çözüm olmadı. Şimdi ben düşünüyorum, acaba xp de localhosta veri kopyalarken veri hızı belirleme gibi birşey varmı yada misal olarak kota koyabilme 1 saat için sadece 250 mb gibi birşeyler yapılabilirmi fikri veya bilgisi olanınız varsa yardım rica edeyim. Herkese teşekkürler.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tamam bu konu ile ilgili bilgisi ve fikri olan yok. O zaman şöyle bir şey soralım xp de ağ üzerindeki diğer bilgisayarların dosya çekim hızlarını yavaşlatacak mesela client sunucudan bir filmi kopyalıyor ben bu clientin bunu sunucudan alırken 150 kb ile çekmesini istiyorum. Varmı dır böyle birşey acaba ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar netlimiter diye bi program buldum ama nasıl kullanıldığı hakkında bi fikrim yok bunu kullanmayı bilen varmı acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5