İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Veriyi Almamak İçin Ne Yapmalıyım?

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Ben webwiz forums 7.1 kullanıyorum. Benim sizlere sormak istediğim asıl soru şu: Acaba foruma yazılmış son 5 mesajı 10 mesajı vb.... ana sayfamda nasıl görüntüleyebilirim?

Yani forumdaki son konuların verisini anasayfamdan çağırmam nasıl olur? Bir örnek isterseniz eğer benden mesala sevginehri.net'in anasayfasında var. "Forumda Neler Oluyor" başlığı altında. Veya iyinet'in anasayfasındaki gibi.... Umarım soracağım soruyu en doğru biçimde sorabilmişdir.
Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum...

Yardım eden etmeyen herkeze iyi çalışmalar diler saygılarımı sunarım...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re:

Şimdi, onun için az biraz mysql bilgin olmalı.
Ondan sonra yapılacak iş, hangi databaseden,hangi tablodan,hangi sütunu okuyacağını gösteren küçük bir komut yaratmak ve bunu include(ekleme) yöntemiyle sayfanda göstermek.
Azıcık olsun Mysql bilgin varsa,yardımcı olabilirim!

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok sağolun

bedavaonline'ye ve tekirdağlı hemşerime (bende tekirdağlıyım ankara yazdığıa bakma) gerçekten çok teşekkür ediyorum. webwizin sitesinde zorda olsa aradığım scripti ve dahasını buldum.

Tekrar teşekkür ediyorum.. Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5