İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vermeyoz

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Dünyanın bir ülkesinde nükleer tehlike çıkar, Türkiye`de prim yapılır, bir ülkede isyan çıkar, Türkiye`de prim yapılır, Tsunami çıkar, Türkiye`de prim yapılır.

Ben hiç görmedim ki dünyada bir şey cıkmadan İlk kez Türkiye`de yayınlansın.
Bu projeler Yeni kaydedilip 1 sene sonra uzatılmayıp düşen domainler gibidir.

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sadece çıkar için yapılmış bir proje.korkma anadolu elimizden gitmez.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Sabahtan beri gözüne takılıyor meraktan baktım ama artık gereksiz diye düşünüyorum ve ayrıca arkadaşlarımızın dediği gibi çıkar kokuyor bu.

Kübra Sadri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çıkarlar için memleketi düşünen bir gençlik,
YAZIK!

Bir söz vardır:
Tükürsem yüzüne acırım billah giden 1 damla tükürüğe.

Önce sen bir dilini koru daha sonra vatanını korumaya başla.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Arkadaş tamam ben de korumak isterim ülkemi ama şunu anlamıyorum:
Son on yıl içinde tüm sularımız enerji şirketlerinin eline geçti. Üzerlerine binlerce HES ve baraj kuruluyor. Dağlarımız maden şirketleri tarafından parsellendi, delik deşik ediliyor. Yaşamımız, nükleer ve termik santrallerle tehlike altında.

Bu karşı çıktığınız şeyler olmasa elektrik enerjisini nerenizden çıkaracaksınız çok merak ediyorum...

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Nedir çıkar olan şey?

Prof. Emre Kongar'ın konu hakkındaki makalesini okuyun.
http://www.haberinyeri.net/yolunuz-acik-olsun-anadoluyu-vermeyecegiz-6402yy.htm

Tükürüğüne acıyan mahlukat; senin seviyene inmem.

10 yıllık bir şeyin 2011 tarihinde alınan ve propagansı yapılmak istenen bir şey olduğu için çıkar.
Surada gelip 10 yıldır bununla ilgili yayında olan bir siteyi ve içeriği hakkında ufak bilgi verseydiniz o zaman şunu düşünebilirdik gerçekten anadolu nereye gidiyormuş ?
Ama arkadasında dediği gibi bu ülkede gençlik var bu ülkenin özelleştirilmiş toprağına dünya ticaret adı altında birilerinin ceplerini doldurduğu bilen fakat sesini duyuramayan ama özelleştirme değilde tamamiyle satılan bir toprak söz konusu olursa işte o zaman bu gençlik değil değil sesini duyurmamak bütün dünyada yankı bulur. Onun için bunlar dediğim gibi 1 yıl sonra düşecek domainler gibidir. Tasa etmeyin bu Ülkede gençlik dediğim kişiler bu ülkenin BEKÇİLERİ`dir.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
eFe

Bu konu HES denilen hidro elektrik santrallerle ilgili bir konu. Anadoludaki bir çok dere ve çaya yapılmak istenen hidroelektrik santral doğal yaşamı bozarak hem yöre insanının yaşam kalitesini etkileyecek hem de doğal yaşamı öldürcektir. Bunun zaman ayarı olmaz. Bu tür uygulamalar çok önceden başlamış olabilr, ama insanlarımız şimdi bilinçlendilerse ve örgütlendilerse buna eski demek pek mâkul değildir.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=fmi33j5MXZM

Başka bir forumdaki ilgili sayfa: http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=23171

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
pc başından vatan kurtarıldığını görmedim....
Pc başından tabii ki vatan kurtarılmaz, ama pc başından iletişim ve örgütlenme sağlanır. Amaç da budur, insanların bilinçlenmesini, örgütlenmesini ve olaydan haberdar olmasını sağlamak. Ben vatanımı seviyorum, ve para kazanmak isteyen insanlar için bu güzelliklerin yok olmasını istemiyorum. Olay budur..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu açan arkadaşa bu kadar saldırılmasının nedenini anlamadım. Web sitesini beğenip, beğenmemek, başarılı olacağını düşünmemek ayrı konu ama çıkar neresinde, adsense reklamı filan mı var? Ben sanırım birşey kaçırdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi