İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video ekleyecebilecek arkadaşlar

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir siteme video ekletmek istiyorum. İş basit ama açıklayıcı olmak için uzun uzun yazıyorum.
İsteklerim:
Benim tarafımdan verilecek bir adresteki isimlere göre youtube dan videonun kendisi, video ismi ve video resmi alınarak WORDPRESS kurulu siteme aktarılacacak. Yine belirttiğim adresten konuyla ilgili anahtar kelimeler alınarak kopyala-yapıştır ile siteye eklenecektir. Ayrıca bir içerik daha kopyala yapıştır yöntemiyle eklenecek, onu da işi alan arkadaşa belirteceğim.
1000 video için tekliflerinizi bekliyorum. Kaliteli iş çıkarsa devamı gelecek. ÜCRET İŞ BİTİMİNDE ÖDENECEKTİR.

İşi alacak arkadaş mutlaka referans göstermelidir. Bu işi herkes yapabilir ama ben sağlam bir arkadaşa vereceğim. Yanlış anlaşılmasın 15-16 yaşlarındaki kardeşler hiç yazmasın, çünkü yapmıyorlar. İşi alıp sallayacak varsa hiç yazmasın, 3 defa kötü tecrübe yaşadım, arkadaşların isimlerini vermek istemiyorum. Parayı alıp yarı yolda bıraktılar.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir arkadaş ile anlaştık. şimdilik ihityaç kalmadı. teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5