İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

video ekleyecek arkadaş aranıyor

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar video paylaşım siteme günlük ilgili katagorilere flv uzantılı ( embed kodlu dil )videolar eklenecek saglam bir arkadaşla analşıldıgı taktirde uzun vadeli çalışmayı düşünüyorum ödemeler haftalık veya aylık yapılacaktır ödeme anlaşılacak arkadaşa baglı lütfen kaç videoyu kaça ekleyeceginizi bildiriniz gelen tekliflere göre en uygun görülen arkadaşa iş verilecektir

100 video = ?
500 video = ?
1000 video = ?

Kahramankentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam günlük sabit 10 video eklerim.

etiket sistemi varsa etikette eklerim

aylık 25 ytl ye yapabilirim

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam günlük sabit 10 video eklerim.

etiket sistemi varsa etikette eklerim

aylık 25 ytl ye yapabilirim

arkadaşlar bu aralar iş yogunlugu sebebiyle mesajlara cevap yazamadıgımdan dolayı kusura bakmayın fazla giremiyorum internete.
kahramankentli arkadaşım evet etiket sistemide var günde 10 video olabilir verdigin teklifde uygun bana yalnız şu anda yeni sunucu arıyorum bir yada iki gün içinde kesin çözücem sorunu ozaman başlarız allahın izniyle msn adresini pm ile atarsan sevinirim tüm arkadaşlara kolay gelsin
not: bir yada iki arkadaş daha lazım arkadaşlar

xmetinx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vıdyo turlerını sole robot yapıyım dırek databaseıne eklıyen calıstır eklesın :)

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5