İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video İndirme Eklentisi

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar internet dowlad manager gibi indirme eklentileri biliyor musunuz? İnternet dowland managerin deneme sürümü bittiği için artık kullanamıyorum. Bildiğiniz başka video indirme proğramları varsa lütfen paylaşın. Yada bu int. dow. manageri tekrar kullanmanın bir yolu yok mu?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebbook, youtube gibi sitelerden video indirmek için hocam. Dediniz proğram bunlar için geçerli mi?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam çok teşekkur ederim. Güzel bir eklenti kullanıyorum. Bir şey sormak istiyorum peki bu dosyaların indirme linkini görebilirim. Facebooka yüklemiş olduğum videoları başka bir sitede yayınlıyorum onun facebooktaki indirme linkini nasıl bulabilirim. mp4 diye biten bir link çıkıyordu internet dow. managerde bundan nerden görebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5