İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video Sitemiz için ortak arıyoruz

mycity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin tanımı : Sokak röpörtajı
Ortak ne iş yapıcak : Sistem oturana kadar sokaklara inip röpörtaj yapıcak artakalan zamanda sosyal medya hesaplarımız üzerinde yardımcı olucak.
Mevcut durum : Şuan kadromuzda 2 kişiyiz görevleri bi kişi kurgu v.s işleri ile uğraşıyor diyer kişi sokakta röpörtaj yapmakla ilgileniyor.
Alet Edevat ne durumda : Tüm malzemeler tarafımdan karışılanmış hazır durumda domain web yazılımı kamera olarak kamera mikrafon.

Proje ne durumda : proje 2 aylık ve arkamızda geniş bir reklam ağı gücümüz mevcut. + sosyal medya.
Projenin gelir durumu : Henüz yeni başladığımız için bir geliri yok bu ortalama 1 yılımızı alıcaktır.

Şartlar :

0:Ortak olucak kişi kesinlikle istanbulda ikamet etmeli ve en az 20 yaşı ve üstü olmalı mümkünse avrupa yakasında ikamet etmeli.
1. Gerektiğinde iş yerinde kalabilmeli
2. Bekar olursa iyi olur olmasada problem değil arada sırada geç kalmayı problem etmezse sorun değil
3. İşi bırakmak istediğinde ortaklık fes edilir ve yatırımın sadece %30 u iade edilir.
4. Projede çalışcak kişi bu işi tüm ciddiyeti ile yapmalı.
5. Projede çalışırken başka işle mesai saatleri dışında uğraşabilir.
6. Ortak proje gelirinden %20 hisse pay alıcaktır.
7. Ortaklık için istenen yatırım bedeli 1500 TL
Daha detaylı görüşmek isteyenler ile yüz yüze görüşme yapabiliriz. fakat sadece bu konuda ciddi olanlar ile görüşme yapabilirim boşa harcıyacak vaktim yok.

Yüz yüze görüşmek isteyenler bu numaradan randevu alabilir.
Sadece Saat : 13:00 ile 21:00 Saatleri arasında
Telefon : 0 850 840 89 87

ism6868

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tum isi ortaga yaptriyosunuz birde %20 diyosunuz yazik o ortaga. Boyle zor eleman bulirsunuz siz

Sent from my iPhone using Tapatalk

mycity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tum isi ortaga yaptriyosunuz birde %20 diyosunuz yazik o ortaga. Boyle zor eleman bulirsunuz siz

Sent from my iPhone using Tapatalk

:) hocam nerde tüm sadece ortağın yapıcağı işleri söylüyorum bizim bunun dışında yapıcak bir çok işimiz var video kurgusu yapmak başlı başlına büyük bir problem örnek olarak söyledim bunun gibi birsürü iş var daha

ortaktan istekler belli hiç bişey yapmayan ortağı sadece yatırım yapan ortağı istemiyoruz yani birdaha okuyun bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5