İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

video sitesi acmak

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben bir video sitesi acmak istıyorum sitede diger buyuk video sitelerının videoların yayınlıyacagım ama hiç bir bilgim yok 1az arastrdım Wordpress fln varmıs ama wepmasterlık konusunda bılgım yok cok yenıyım bana yardımcı olacak birisi varmı? 0 dan baslıyorum

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bot yoksa hiç bulaşma derim video işine, botlu script bulursan bulaşabilirsin. :)

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak sana tavsiyem önce
site nedir öğren sonra
webmaster nasıl yazılır öğren
daha sona sürekli yardım isteme bişeyleri başarmaya çalış
hertürlü site çeşidine burnunu sokma(ama yaparım diyorsan araştır öğren)

bak bunlarda açtığın konular
video sitesi acmak
yardım edecek birisini arıyorum
arkadaslar lutfen yardım
arkadaslar lutfen yardım
actıgım konuları sanki ben bılmıyorum yenı yenı ogrenıom sankı sen ilk basladıgında cok bılıyordunya

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt bencede yenı baslayan acemı arkadaslara destek olunmalı ama acemı arkadaslarda bıraz arastırmalı benım gıbı.. kolay gelsın kardes

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acemi ise Wordpress ile Başlayabilirsin..Wp-Destek sitelerinden Wordpress Nedir ? Kurulumları hakkında bilgi Alabilirsin..Sonra video bileşenleri ile Ufak bir Video sitesi Açabilirsin..yavaş yavaş geliştirir güzel bi Script Kurarsın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi